1.kolo

30. 09.

19:00

VK ČEZ Karlovarsko

3 : 0

(20,24,15)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
2.kolo

07. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-23,-25,-17)
Video ze zápasu

VK EURO SITEX Příbram
2.kolo ČP

11. 10.

19:00

TJ Zikuda Turnov

0 : 3

(-18,-13,-15)

AERO Odolena Voda
3.kolo

14. 10.

18:30

Volejbal Brno

3 : 1

(22,-20,20,21)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
4.kolo

21. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-20,27,-20,-23)
Video ze zápasu

VK Ostrava, s.r.o.
7.kolo

25. 10.

19:00

VK České Budějovice

3 : 0

(17,20,14)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
5.kolo

28. 10.

18:30

VK Benátky nad Jizerou

3 : 2

(18,23,-23,-24,13)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
6.kolo TV

06. 11.

20:10

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-26,-23,-17)
Video ze zápasu

Fatra Zlín
3.kolo ČP

15. 11.

18:30

AERO Odolena Voda

1 : 3

(19,-15,-26,-16)

SK Volejbal Ústí nad Labem
8.kolo

18. 11.

20:00

Volley Team ČZU Praha

3 : 1

(19,22,-23,20)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
9.kolo

25. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-21,-19,-25)
Video ze zápasu

SK Volejbal Ústí nad Labem
10.kolo

02. 12.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 0

(20,12,19)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
11.kolo

09. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(18,-19,-14,-13)
Video ze zápasu

Kladno volejbal cz
12.kolo

16. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-20,-14)
Video ze zápasu

VK ČEZ Karlovarsko
3.kolo ČP

21. 12.

18:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

3 : 0

(18,16,20)

AERO Odolena Voda
13.kolo

28. 12.

18:00

VK EURO SITEX Příbram

3 : 0

(13,21,17)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
15.kolo

13. 01.

18:00

VK Ostrava, s.r.o.

3 : 0

(19,24,16)
Video ze zápasu

AERO Odolena Voda
16.kolo

20. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(20,19,26)
Video ze zápasu

VK Benátky nad Jizerou
17.kolo

25. 01.

17:00

Fatra Zlín

- : -


AERO Odolena Voda
18.kolo

03. 02.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK České Budějovice
19.kolo

10. 02.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Volley Team ČZU Praha
20.kolo

17. 02.

17:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
14.kolo

18. 02.

17:00

AERO Odolena Voda

- : -

Video ze zápasu

Volejbal Brno
21.kolo

03. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Dukla Liberec
22.kolo

10. 03.

18:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 VK České Budějovice 16 14 2 45:10 42
2 Kladno volejbal cz 16 14 2 45:21 40
3 VK ČEZ Karlovarsko 16 13 3 42:13 37
4 VK Dukla Liberec 15 12 3 38:14 36
5 Volejbal Brno  14 9 5 30:18 28
6 VK Ostrava, s.r.o. 16 8 8 29:30 24
7 VK EURO SITEX Příbram 16 7 9 27:29 23
8 FATRA Zlín 16 5 11 21:37 16
9 SK Volejbal Ústí nad Labem 16 5 11 20:37 14
10 Volley Team ČZU Praha 16 4 12 17:41 10
11 VK Benátky nad Jizerou 16 2 14 14:45 8
12 AERO Odolena Voda 15 1 14 9:42 4
1.kolo

16. 09.

10:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

3 : 0

(19,7,13)

AERO Odolena Voda
2.kolo

16. 09.

14:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

3 : 0

(9,21,12)

AERO Odolena Voda
3.kolo

30. 09.

10:00

VK Hronov

3 : 0

(16,23,13)

AERO Odolena Voda
4.kolo

30. 09.

14:00

VK Hronov

3 : 0

(17,19,16)

AERO Odolena Voda
5.kolo

14. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-10,-16,-22)

TJ Slavia Liberec
6.kolo

14. 10.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-20,-12,-17)

TJ Slavia Liberec
7.kolo

28. 10.

10:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

3 : 0

(20,9,21)

AERO Odolena Voda
8.kolo

28. 10.

14:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

3 : 0

(8,19,6)

AERO Odolena Voda
9.kolo

11. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-17,22,-13,-15)

VK Karbo Benátky nad Jizerou
10.kolo

11. 11.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-17,-18)

VK Karbo Benátky nad Jizerou
11.kolo

18. 11.

10:00

TJ Slavia Hradec Králové

3 : 0

(9,9,10)

AERO Odolena Voda
12.kolo

18. 11.

14:00

TJ Slavia Hradec Králové

3 : 0

(11,15,16)

AERO Odolena Voda
13.kolo

02. 12.

09:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-23,-11)

SK Prosek Praha B
14.kolo

02. 12.

13:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-13,-19,20,-16)

SK Prosek Praha B
15.kolo

16. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-21,-11,21,-21)

TJ Lokomotiva Česká Lípa
16.kolo

16. 12.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-22,-19)

TJ Lokomotiva Česká Lípa
17.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(-19,23,24,-19,12)

VK Hronov
18.kolo

21. 01.

14:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(-13,19,25,-24,12)

VK Hronov
19.kolo

03. 02.

10:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
20.kolo

03. 02.

10:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
21.kolo

17. 02.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Ústí nad Labem
22.kolo

17. 02.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Ústí nad Labem
23.kolo

03. 03.

10:00

VK Karbo Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
24.kolo

03. 03.

10:00

VK Karbo Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
25.kolo

17. 03.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Hradec Králové
26.kolo

17. 03.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Hradec Králové
27.kolo

24. 03.

10:00

SK Prosek Praha B

- : -


AERO Odolena Voda
28.kolo

24. 03.

14:00

SK Prosek Praha B

- : -


AERO Odolena Voda
1.liga juniorů, sk.B 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 SK Volejbal Ústí nad Labem 18 16 2 49:12 47
2 TJ Slavia Liberec 18 15 3 48:16 44
3 TJ Slavia Hradec Králové 18 12 6 40:22 36
4 VK Benátky nad Jizerou 18 11 7 38:25 34
5 TJ Lokomotiva Česká Lípa 18 7 11 28:38 22
6 SK Prosek Praha 18 5 13 22:42 16
7 VK Hronov 18 4 14 17:44 13
8 AERO Odolena Voda 18 2 16 9:52 4
1.kolo

17. 09.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 3

(22,-18,-21,-19)

AERO Odolena Voda
2.kolo

17. 09.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 3

(-18,-22,-18)

AERO Odolena Voda
3.kolo

01. 10.

10:00

Kladno volejbal cz A

3 : 0

(15,18,19)

AERO Odolena Voda
4.kolo

01. 10.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 3

(-14,-17,-14)

AERO Odolena Voda
5.kolo

05. 11.

10:00

TJ Sokol Komárov

0 : 3

(-13,-14,-12)

AERO Odolena Voda
6.kolo

05. 11.

10:00

VK Rakovník

0 : 3

(-13,-10,-14)

AERO Odolena Voda
7.kolo

10. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(12,17,7)

TJ Kralupy nad Vltavou
8.kolo

10. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(8,15,13)

TJ Kralupy nad Vltavou
9.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(13,21,11)

VK Benátky nad Jizerou
10.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(14,19,20)

Volleyball Nymburk
11.kolo

28. 01.

10:00

Kladno volejbal cz A

- : -


AERO Odolena Voda
12.kolo

28. 01.

10:00

Kladno volejbal cz B

- : -


AERO Odolena Voda
13.kolo

04. 03.

10:00

TJ Sokol Komárov

- : -


AERO Odolena Voda
14.kolo

04. 03.

10:00

VK Rakovník

- : -


AERO Odolena Voda
Krajský přebor kadetů 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 Kladno volejbal cz A 10 10 0 30:2 30
2 AERO Odolena Voda 10 9 1 27:4 27
3 VK Benátky nad Jizerou 10 7 3 23:9 21
4 Volleyball Nymburk 10 5 5 15:16 15
5 Kladno volejbal cz B 10 3 7 12:24 9
6 VK Rakovník 9 3 6 10:20 9
7 TJ Sokol Komárov 9 2 7 7:21 6
8 TJ Kralupy 10 0 10 2:30 0
1.kolo

16. 10.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

2:0 (13,5)

AERO Odolena Voda
2.kolo

16. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 1

(9,-23,11)

SK Volejbal Kolín B
3.kolo

16. 10.

10:00

TJ Sokol Roztoky

0 : 2

(-8,-6)

AERO Odolena Voda
4.kolo

23. 10.

09:00

AERO Odolena Voda

1 : 2

(-22,24,-9)

Kladno volejbal cz
5.kolo

25. 10.

15:59

AERO Odolena Voda

2 : 0

(14,21)

SK Volejbal Kolín B
6.kolo

25. 10.

15:59

VK Benátky nad Jizerou

1 : 2

(-13,18,-12)

AERO Odolena Voda
7.kolo

20. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(7,19)

Volleyball Nymburk
8.kolo

20. 11.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

2 : 1

(9,-22,10)

AERO Odolena Voda
9.kolo

20. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(8,16)

TJ Sokol Roztoky
10.kolo

11. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(11,11)

Volleyball Nymburk
11.kolo

11. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-8,-11)

VK Euro Sitex Příbram
12.kolo

11. 12.

10:00

SK Volejbal Kolín B

0 : 2

(-19,-12)

AERO Odolena Voda
13.kolo

15. 01.

10:00

Kladno volejbal cz

0 : 2

(-16,-14)

AERO Odolena Voda
14.kolo

15. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(21,23)

AERO Odolena Voda
15.kolo

15. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(15,18)

Volleyball Nymburk
16.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-22,-14)

Kladno volejbal cz
17.kolo

21. 01.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(12,10)

AERO Odolena Voda
18.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(9,11)

TJ Sokol Roztoky
RT

10. 09.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(13,7)

SK Volejbal Kolín B
RT

10. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-9,-10)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-9,-12)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram A

2 : 0

(12,14)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(19,18)

AERO Odolena Voda
1.kolo

15. 10.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(14,12)

AERO Odolena Voda
2.kolo

15. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-11,-14)

VK Euro Sitex Příbram A
3.kolo

15. 10.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 1

(-15,16,8)

AERO Odolena Voda
4.kolo

12. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram A

2 : 0

(9,10)

AERO Odolena Voda
5.kolo

12. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(13,17)

AERO Odolena Voda
6.kolo

12. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-16,-14)

Volleyball Nymburk
7.kolo

14. 01.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(15,24)

AERO Odolena Voda
8.kolo

14. 01.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-14,-9)

AERO Odolena Voda
9.kolo

14. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

1 : 2

(18,-15,-4)

Kladno volejbal cz
10.kolo

11. 02.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

- : -


AERO Odolena Voda
11.kolo

11. 02.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


Kladno volejbal cz
12.kolo

11. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram A

- : -


Kladno volejbal cz
Krajský přebor starších žáků 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 VK Euro Sitex Příbram A 9 8 1 16:2 24
2 SK Volejbal Kolín A 9 8 1 16:2 24
3 Volleybal Nymburk 9 6 3 12:7 17
4 Kladno volejbal cz 9 4 5 9:12 11
5 AERO Odolena Voda 9 1 8 4:16 5
6 TJ Kralupy 9 0 9 0:18 0
1.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(12,12)

Kladno volejbal cz
2.kolo

17. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-16,-11)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-21,-12)

SK Volejbal Kolín
1.kolo

17. 09.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(10,5)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-12)

Volleyball Nymburk
3.kolo

17. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(19,10)

AERO Odolena Voda B
4.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(14,26)

TJ Kralupy nad Vltavou
4.kolo

01. 10.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(5,14)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

01. 10.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(16,15)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 1

(-21,20,6)

SK Prosek Praha
6.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-7,-20)

AERO Odolena Voda A
7.kolo

05. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(14,20)

AERO Odolena Voda B
8.kolo

05. 11.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(10,17)

AERO Odolena Voda B
9.kolo

05. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-12,-7)

SK Volejbal Kolín
7.kolo

05. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

0 : 2

(-12,-11)

AERO Odolena Voda A
8.kolo

05. 11.

10:00

SK Prosek Praha

0 : 2

(-14,-16)

AERO Odolena Voda A
9.kolo

05. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(10,16)

VK Euro Sitex Příbram
10.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-11,-16)

VK Euro Sitex Příbram
10.kolo

26. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín

0 : 2

(-11,-20)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

26. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

1 : 2

(18,-13,-12)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-9,-5)

SK Volejbal Kolín
12.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(21,15)

AERO Odolena Voda B
13.kolo

07. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(7,10)

AERO Odolena Voda B
14.kolo

07. 01.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(17,15)

AERO Odolena Voda B
15.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 0

(17,13)

Kladno volejbal cz
13.kolo

07. 01.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-14,-13)

AERO Odolena Voda A
14.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-15,-21)

Volleyball Nymburk
15.kolo

07. 01.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

1 : 2

(-20,22,-11)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


SK Prosek Praha
17.kolo

11. 03.

10:00

SK Volejbal Kolín

- : -


AERO Odolena Voda A
18.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
16.kolo

11. 03.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda B
17.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


TJ Kralupy nad Vltavou
18.kolo

11. 03.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda B
19.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


AERO Odolena Voda B
20.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


Kladno volejbal cz
20.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
21.kolo

08. 04.

10:00

Volleyball Nymburk

- : -


AERO Odolena Voda B
21.kolo

08. 04.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda A
Krajský přebor mladších žáků - šestky 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 Volleyball Nymburk 15 13 2 27:5 39
2 SK Prosek Praha 15 13 2 27:6 38
3 AERO Odolena Voda A 15 13 2 26:7 36
4 SK Volejbal Kolín 15 9 6 20:12 29
5 Volejbalový klub Příbram 15 6 9 16:19 21
6 TJ Kralupy 15 3 12 7:25 9
7 Kladno volejbal cz 15 2 13 4:27 5
8 AERO Odolena Voda B 15 1 14 2:28 3
1.kolo 1.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-15,20,-15)

AERO Odolena Voda C
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-17)

Kladno volejbal cz A
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(15,19)

AERO Odolena Voda B
1.kolo 4.z.

09. 10.

10:00

VK Benátky nad Jizerou B

0 : 2

(-15,-20)

AERO Odolena Voda B
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

0 : 2

(-19,-18)

Volleyball Nymburk
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

2 : 0

(16,15)

VK Benátky nad Jizerou B
1.kolo 4.z.

09. 10.

10:00

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(14,16)

AERO Odolena Voda C
1.kolo 1.z.

09. 10.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-23,-23)

AERO Odolena Voda A
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 2

(-15,-15)

AERO Odolena Voda A
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-17,-20)

VK Benátky nad Jizerou A
o 7.-8.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-21,18,-9)

Kladno volejbal cz B
o 5.-6.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

0 : 2

(25,-19)

TJ Kralupy nad Vltavou
o 3.-4.

09. 10.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(15,19)

AERO Odolena Voda A
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(23,7)

VK Benátky nad Jizerou B
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(14,15)

AERO Odolena Voda B
2.kolo 2.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-16,15,-16)

AERO Odolena Voda A
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 1

(21,-19,9)

VK Benátky nad Jizerou B
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(23,15)

TJ Kralupy nad Vltavou
2.kolo 4.z.

06. 11.

10:00

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(11,19)

AERO Odolena Voda B
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(23,19)

AERO Odolena Voda C
2.kolo 2.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda C

1 : 2

(21,-20,-4)

Volleyball Nymburk
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

Kladno volejbal cz B

1 : 2

(24,-23,-12)

AERO Odolena Voda C
o 7.-8.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 1

(19,-23,7)

Kladno volejbal cz B
o 5.-6.

06. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(19,21)

AERO Odolena Voda C
o 3.-4.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-19,-25)

Volleyball Nymburk
2.kolo 4.z.

06. 11.

10:30

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(15,16)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:50

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(16,17)

Kladno volejbal cz B
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:51

VK Benátky nad Jizerou B

0 : 2

(-9,-17)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 3.z.

07. 12.

09:51

AERO Odolena Voda A

2 : 1

(-22,25,12)

TJ Kralupy nad Vltavou
3.kolo 4.z.

07. 12.

09:54

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(23,8)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:54

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(15,20)

AERO Odolena Voda C
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:55

AERO Odolena Voda B

2 : 0

(21,15)

Volleyball Nymburk
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:56

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(22,19)

AERO Odolena Voda B
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:56

AERO Odolena Voda C

1 : 2

(22,20,-13)

Volleyball Nymburk
3.kolo 3.z.

07. 12.

09:57

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(15,-19,-12)

AERO Odolena Voda C
o 7.-8.

07. 12.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 2

(-17,-18)

AERO Odolena Voda C
Krajský přebor mladších žáků - čtyřky 2017/2018
# Tým B
1 TJ EMĚ Mělník 34
2 Volleyball Nymburk 33
3 TJ Kralupy n/Vl. 30
4 VK Benátky n/J A 25
5 AERO Odolena Voda A 24
6 AERO Odolena Voda C 20
7 TJ Sokol Brandýs nad Labem 17
8 Kladno volejbal cz B 17
9 AERO Odolena Voda B 13
10 AERO Odolena Voda D 11
11 VK Benátky n/J. B 7
12 Kladno volejbal cz A 3

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz