1.kolo

30. 09.

19:00

VK ČEZ Karlovarsko

- : -


AERO Odolena Voda
2.kolo

07. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK EURO SITEX Příbram
3.kolo

14. 10.

17:00

Volejbal Brno

- : -


AERO Odolena Voda
4.kolo

21. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Ostrava, s.r.o.
5.kolo

28. 10.

17:00

VK Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
6.kolo

04. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Fatra Zlín
7.kolo

16. 11.

18:00

VK České Budějovice

- : -


AERO Odolena Voda
8.kolo

18. 11.

18:00

Volley Team ČZU Praha

- : -


AERO Odolena Voda
9.kolo

25. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Ústí nad Labem
10.kolo

02. 12.

18:00

VK Dukla Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
11.kolo

09. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Kladno volejbal cz
12.kolo

16. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK ČEZ Karlovarsko
13.kolo

28. 12.

18:00

VK EURO SITEX Příbram

- : -


AERO Odolena Voda
14.kolo

06. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Volejbal Brno
15.kolo

13. 01.

18:00

VK Ostrava, s.r.o.

- : -


AERO Odolena Voda
16.kolo

20. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Benátky nad Jizerou
17.kolo

25. 01.

17:00

Fatra Zlín

- : -


AERO Odolena Voda
18.kolo

03. 02.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK České Budějovice
19.kolo

10. 02.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Volley Team ČZU Praha
20.kolo

17. 02.

17:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
21.kolo

03. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Dukla Liberec
22.kolo

10. 03.

18:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 VK Dukla Liberec 0 0 0 0:0 0
2 Kladno volejbal cz 0 0 0 0:0 0
3 VK ČEZ Karlovarsko 0 0 0 0:0 0
4 VK EURO SITEX Příbram 0 0 0 0:0 0
5 Volejbal Brno  0 0 0 0:0 0
6 VK Ostrava, s.r.o. 0 0 0 0:0 0
7 VK Benátky nad Jizerou 0 0 0 0:0 0
8 FATRA Zlín 0 0 0 0:0 0
9 VK České Budějovice 0 0 0 0:0 0
10 AERO Odolena Voda 0 0 0 0:0 0
11 SK Volejbal Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
12 Volley Team ČZU Praha 0 0 0 0:0 0
1.kolo

16. 09.

10:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

3 : 0

(19,7,13)

AERO Odolena Voda
2.kolo

16. 09.

14:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

3 : 0

(9,21,12)

AERO Odolena Voda
3.kolo

30. 09.

10:00

VK Hronov

- : -


AERO Odolena Voda
4.kolo

30. 09.

14:00

VK Hronov

- : -


AERO Odolena Voda
5.kolo

14. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Liberec
6.kolo

14. 10.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Liberec
7.kolo

28. 10.

10:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
8.kolo

28. 10.

14:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
9.kolo

11. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Karbo Benátky nad Jizerou
10.kolo

11. 11.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Karbo Benátky nad Jizerou
11.kolo

18. 11.

10:00

TJ Slavia Hradec Králové

- : -


AERO Odolena Voda
12.kolo

18. 11.

14:00

TJ Slavia Hradec Králové

- : -


AERO Odolena Voda
13.kolo

02. 12.

09:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Prosek Praha B
14.kolo

02. 12.

13:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Prosek Praha B
15.kolo

16. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Lokomotiva Česká Lípa
16.kolo

16. 12.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Lokomotiva Česká Lípa
17.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Hronov
18.kolo

21. 01.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Hronov
19.kolo

03. 02.

10:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
20.kolo

03. 02.

10:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
21.kolo

17. 02.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Ústí nad Labem
22.kolo

17. 02.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Ústí nad Labem
23.kolo

03. 03.

10:00

VK Karbo Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
24.kolo

03. 03.

10:00

VK Karbo Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
25.kolo

17. 03.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Hradec Králové
26.kolo

17. 03.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Slavia Hradec Králové
27.kolo

24. 03.

10:00

SK Prosek Praha B

- : -


AERO Odolena Voda
28.kolo

24. 03.

14:00

SK Prosek Praha B

- : -


AERO Odolena Voda
1.liga juniorů, sk.B 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 TJ Lokomotiva Česká Lípa 2 2 0 6:0 6
2 VK Benátky nad Jizerou 2 2 0 6:0 6
3 TJ Slavia Liberec 2 2 0 6:1 6
4 SK Prosek Praha 2 0 2 1:6 0
5 VK Hronov 2 0 2 0:6 0
6 AERO Odolena Voda 2 0 2 0:6 0
7 TJ Slavia Hradec Králové 0 0 0 0:0 0
8 SK Volejbal Ústí nad Labem 0 0 0 0:0 0
1.kolo

17. 09.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 3

(22,-18,-21,-19)

AERO Odolena Voda
2.kolo

17. 09.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 3

(-18,-22,-18)

AERO Odolena Voda
3.kolo

01. 10.

10:00

Kladno volejbal cz A

- : -


AERO Odolena Voda
4.kolo

01. 10.

10:00

Kladno volejbal cz B

- : -


AERO Odolena Voda
5.kolo

05. 11.

10:00

TJ Sokol Komárov

- : -


AERO Odolena Voda
6.kolo

05. 11.

10:00

VK Rakovník

- : -


AERO Odolena Voda
7.kolo

10. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Kralupy nad Vltavou
8.kolo

10. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


TJ Kralupy nad Vltavou
9.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Benátky nad Jizerou
10.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


Volleyball Nymburk
11.kolo

28. 01.

10:00

Kladno volejbal cz A

- : -


AERO Odolena Voda
12.kolo

28. 01.

10:00

Kladno volejbal cz B

- : -


AERO Odolena Voda
13.kolo

04. 03.

10:00

TJ Sokol Komárov

- : -


AERO Odolena Voda
14.kolo

04. 03.

10:00

VK Rakovník

- : -


AERO Odolena Voda
Krajský přebor kadetů 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 Kladno volejbal cz A 2 2 0 6:0 6
2 AERO Odolena Voda 2 2 0 6:1 6
3 Kladno volejbal cz B 2 2 0 6:2 6
4 VK Benátky nad Jizerou 2 1 1 4:3 3
5 Volleyball Nymburk 2 1 1 3:3 3
6 VK Rakovník 2 0 2 1:6 0
7 TJ Sokol Komárov 2 0 2 1:6 0
8 TJ Kralupy 2 0 2 0:6 0
1.kolo

16. 10.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

2:0 (13,5)

AERO Odolena Voda
2.kolo

16. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 1

(9,-23,11)

SK Volejbal Kolín B
3.kolo

16. 10.

10:00

TJ Sokol Roztoky

0 : 2

(-8,-6)

AERO Odolena Voda
4.kolo

23. 10.

09:00

AERO Odolena Voda

1 : 2

(-22,24,-9)

Kladno volejbal cz
5.kolo

25. 10.

15:59

AERO Odolena Voda

2 : 0

(14,21)

SK Volejbal Kolín B
6.kolo

25. 10.

15:59

VK Benátky nad Jizerou

1 : 2

(-13,18,-12)

AERO Odolena Voda
7.kolo

20. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(7,19)

Volleyball Nymburk
8.kolo

20. 11.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

2 : 1

(9,-22,10)

AERO Odolena Voda
9.kolo

20. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(8,16)

TJ Sokol Roztoky
10.kolo

11. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(11,11)

Volleyball Nymburk
11.kolo

11. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-8,-11)

VK Euro Sitex Příbram
12.kolo

11. 12.

10:00

SK Volejbal Kolín B

0 : 2

(-19,-12)

AERO Odolena Voda
13.kolo

15. 01.

10:00

Kladno volejbal cz

0 : 2

(-16,-14)

AERO Odolena Voda
14.kolo

15. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(21,23)

AERO Odolena Voda
15.kolo

15. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(15,18)

Volleyball Nymburk
16.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 2

(-22,-14)

Kladno volejbal cz
17.kolo

21. 01.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(12,10)

AERO Odolena Voda
18.kolo

21. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(9,11)

TJ Sokol Roztoky
RT

10. 09.

10:00

AERO Odolena Voda

2 : 0

(13,7)

SK Volejbal Kolín B
RT

10. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-9,-10)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-9,-12)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram A

2 : 0

(12,14)

AERO Odolena Voda
RT

10. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(19,18)

AERO Odolena Voda
Krajský přebor starších žáků 2017/2018
# Tým B
1 SK Volejbal Kolín A 0
2 SK Volejbal Kolín B 0
3 VK Benátky nad Jizerou 0
4 TJ Sokol Brandýs nad Labem 0
5 TJ Kralupy 0
6 TJ Sokol Roztoky u Prahy 0
7 AERO Odolena Voda 0
8 Kladno volejbal cz 0
9 VK Euro Sitex Příbram A 0
10 VK Euro Sitex Příbram B 0
11 Volleybal Nymburk 0
1.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(12,12)

Kladno volejbal cz
2.kolo

17. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-16,-11)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-21,-12)

SK Volejbal Kolín
1.kolo

17. 09.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(10,5)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

17. 09.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-12)

Volleyball Nymburk
3.kolo

17. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(19,10)

AERO Odolena Voda B
4.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


TJ Kralupy nad Vltavou
4.kolo

01. 10.

10:00

SK Prosek Praha

- : -


AERO Odolena Voda B
5.kolo

01. 10.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

- : -


AERO Odolena Voda B
5.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


SK Prosek Praha
6.kolo

01. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


AERO Odolena Voda A
7.kolo

05. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

- : -


AERO Odolena Voda B
8.kolo

05. 11.

10:00

Volleyball Nymburk

- : -


AERO Odolena Voda B
9.kolo

05. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


SK Volejbal Kolín
7.kolo

05. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda A
8.kolo

05. 11.

10:00

SK Prosek Praha

- : -


AERO Odolena Voda A
9.kolo

05. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


VK Euro Sitex Příbram
10.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


VK Euro Sitex Příbram
10.kolo

26. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín

- : -


AERO Odolena Voda A
11.kolo

26. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda A
11.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


SK Volejbal Kolín
12.kolo

26. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


AERO Odolena Voda B
13.kolo

07. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín

- : -


AERO Odolena Voda B
14.kolo

07. 01.

10:00

SK Prosek Praha

- : -


AERO Odolena Voda B
15.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


Kladno volejbal cz
13.kolo

07. 01.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

- : -


AERO Odolena Voda A
14.kolo

07. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
15.kolo

07. 01.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda A
16.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


SK Prosek Praha
17.kolo

11. 03.

10:00

SK Volejbal Kolín

- : -


AERO Odolena Voda A
18.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
16.kolo

11. 03.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda B
17.kolo

11. 03.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


TJ Kralupy nad Vltavou
18.kolo

11. 03.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda B
19.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


AERO Odolena Voda B
20.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


Kladno volejbal cz
20.kolo

08. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
21.kolo

08. 04.

10:00

Volleyball Nymburk

- : -


AERO Odolena Voda B
21.kolo

08. 04.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda A
Krajský přebor mladších žáků - šestky 2017/2018
# Tým Z V P S B
1 SK Volejbal Kolín 3 3 0 6:0 9
2 SK Prosek Praha 3 3 0 6:2 7
3 Volleyball Nymburk 3 2 1 5:2 7
4 AERO Odolena Voda A 3 2 1 4:2 6
5 Volejbalový klub Příbram 3 1 2 3:4 4
6 Kladno volejbal cz 3 1 2 2:4 3
7 TJ Kralupy 3 0 3 0:6 0
8 AERO Odolena Voda B 3 0 3 0:6 0
1.kolo 1.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-15,20,-15)

AERO Odolena Voda C
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-17)

Kladno volejbal cz A
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(15,19)

AERO Odolena Voda B
1.kolo 4.z.

09. 10.

10:00

VK Benátky nad Jizerou B

0 : 2

(-15,-20)

AERO Odolena Voda B
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

0 : 2

(-19,-18)

Volleyball Nymburk
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

2 : 0

(16,15)

VK Benátky nad Jizerou B
1.kolo 4.z.

09. 10.

10:00

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(14,16)

AERO Odolena Voda C
1.kolo 1.z.

09. 10.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-23,-23)

AERO Odolena Voda A
1.kolo 2.z.

09. 10.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 2

(-15,-15)

AERO Odolena Voda A
1.kolo 3.z.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-17,-20)

VK Benátky nad Jizerou A
o 7.-8.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-21,18,-9)

Kladno volejbal cz B
o 5.-6.

09. 10.

10:00

AERO Odolena Voda C

0 : 2

(25,-19)

TJ Kralupy nad Vltavou
o 3.-4.

09. 10.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(15,19)

AERO Odolena Voda A
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(23,7)

VK Benátky nad Jizerou B
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(14,15)

AERO Odolena Voda B
2.kolo 2.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-16,15,-16)

AERO Odolena Voda A
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 1

(21,-19,9)

VK Benátky nad Jizerou B
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(23,15)

TJ Kralupy nad Vltavou
2.kolo 4.z.

06. 11.

10:00

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(11,19)

AERO Odolena Voda B
2.kolo 1.z.

06. 11.

10:00

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(23,19)

AERO Odolena Voda C
2.kolo 2.z.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda C

1 : 2

(21,-20,-4)

Volleyball Nymburk
2.kolo 3.z.

06. 11.

10:00

Kladno volejbal cz B

1 : 2

(24,-23,-12)

AERO Odolena Voda C
o 7.-8.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 1

(19,-23,7)

Kladno volejbal cz B
o 5.-6.

06. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(19,21)

AERO Odolena Voda C
o 3.-4.

06. 11.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-19,-25)

Volleyball Nymburk
2.kolo 4.z.

06. 11.

10:30

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(15,16)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:50

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(16,17)

Kladno volejbal cz B
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:51

VK Benátky nad Jizerou B

0 : 2

(-9,-17)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 3.z.

07. 12.

09:51

AERO Odolena Voda A

2 : 1

(-22,25,12)

TJ Kralupy nad Vltavou
3.kolo 4.z.

07. 12.

09:54

Kladno volejbal cz A

2 : 0

(23,8)

AERO Odolena Voda A
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:54

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(15,20)

AERO Odolena Voda C
3.kolo 1.z.

07. 12.

09:55

AERO Odolena Voda B

2 : 0

(21,15)

Volleyball Nymburk
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:56

VK Benátky nad Jizerou A

2 : 0

(22,19)

AERO Odolena Voda B
3.kolo 2.z.

07. 12.

09:56

AERO Odolena Voda C

1 : 2

(22,20,-13)

Volleyball Nymburk
3.kolo 3.z.

07. 12.

09:57

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(15,-19,-12)

AERO Odolena Voda C
o 7.-8.

07. 12.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 2

(-17,-18)

AERO Odolena Voda C
Krajský přebor mladších žáků - čtyřky 2017/2018
# Tým B
1 TJ Sokol Brandýs nad Labem 0
2 TJ EMĚ Mělník 0
3 AERO Odolena Voda D 0
4 Kladno volejbal cz A 0
5 VK Benátky n/J A 0
6 AERO Odolena Voda A 0
7 Volleyball Nymburk 0
8 TJ Kralupy n/Vl. 0
9 AERO Odolena Voda C 0
10 AERO Odolena Voda B 0
11 Kladno volejbal cz B 0
12 VK Benátky n/J. B 0

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

COPYRIGHT 2014 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz