Junioři dvakrát zvítězili proti Benátkám n/J

06.10.2014 Akce

Hned na úvod 1.ligy juniorů se AERO utkalo v domácím prostředí s Benátkami nad Jizerou, a slavilo dvě tříbodové výhry.

V obou utkáních byli junioři AERA lepším týmem hlavně v útoku a soupeře často drželi od sítě. Nemohl si tak dobře připravit svůj útok.

První zápas měli junioři pod kontrolou, jen druhý set zápasu nechali Benátky držet krok. Ti svou odhodlaností a bojovností set v koncovce zvládli a zvítězili. Od dalšího setu ale zápas režírovalo znovu AERO.

Ve druhém zápase se odehrávala stejná režie a Benátky již tolik nekladly odpor a domácí zaslouženě vyhráli.

Junioři si tak připsali na začátek dvě výhry 3:1 a 3:0. V utkání byl prostor i pro mladé hráče, kteří se svých postů ve hřišti zhostili s vervou sobě vlastní a patří jim pochvala.

1.zápas: AERO Odolena Voda vs. VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:1 (19,-22,14,19)

2.zápas: AERO Odolena Voda vs. VK Karbo Benátky nad Jizerou 3:0 (14,17,15)