Další turnaje mladších žáků - šestky. Béčko slaví první výhru!!

09.01.2018 mladší žáci 2

V neděli 7.ledna se odehrávalo další, již 5.kolo Krajského přeboru mladších žáků v šestkovém volejbale. "A" mužstvo zajížděl do nedalekých Kralup nad Vltavou, "B" mužstvo pak na Kladno.

"A" družstvo mladších žáků bojovalo proti mužstvu z Kralup,Nymburka a Příbrami.

REPORT trenéra Lukáše Pekárka:
V prvním zápase s domácím týmem se projevila síla týmu v jedné z klíčových volejbalových dovedností - podání. Domácí utrpěli porážku 0:2 a turnaj jsme rozehráli na výbornou.

V dalším zápase s týmem Nymburka se však na podání přestalo dařit (zejména nedostatečnou koncentrací na tento prvek) a zároveň jsme "odešli" na příjmu. V druhém setu jsme se sice dostali do vyrovnané koncovky,nicméně nevynucené chyby a zbrklost nás připravili i o tento set. Prohra 0:2 s mírně favorizovaným, nicméně hratelným soupeřem byla na světě.

Třetí zápas s družstvem Příbrami jsme začli zlepšeným výkonem na podání,což se později projevilo ziskem prvního setu. Druhý set byl o poznání slabší z naší strany. Nesoustředěnost,absence útoku a zhoršená kvalita na nahrávce přinesla prohru druhého setu a rozhodující tie-break. Po velkém boji jsme si zaslouženě připsali body za výhru 2:1.

I tak musím říct,že je před námi spousta a spousta tvrdé práce.

REPORT trenérky Veroniky Kaprálkové:
"B" družstvo mladších žáků v rámci dalšího kola krajského přeboru v neděli zavítalo na půdu Kladna a utkalo se s týmy Kladna,Kolína a Proseka.
Po dvou prohrách 0:2 s Kolínem a Prosekem se kluci "kousli", domácí Kladno porazili 2:0 a odvezli si tak domů první 3 body do tabulky!