AERO podlehlo Dukle Liberec 0:3

03.03.2018 19

Ve 21. kole UNIQA volejbalové extraligy mužů podlehlo AERO silnému týmu Dukly Liberec. Dva sety byly sice vyrovnané, ale Dukla měla zápas víceméně pod svou kontrolou a zaslouženě si odvezla 3 body. ... ČTI VÍCE

Z vyrovnaného zápasu s Brnem odchází AERO s prázdnou

18.02.2018 32

V dohrávce 14. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO družstvo Brna. To překvapivě prohrálo o den dříve v Praze s ČZU 1:3 a jistě chtělo rychle zapomenout a vyhrát. Ve vyrovnaném zápase nakonec byli hosté šťastnější a vyhráli 3:1. ... ČTI VÍCE

AERO po zlepšeném výkonu nestačilo na Ústí a prohrálo 3:0

17.02.2018 1

S novým trenérem a novým nábojem vstupovali hráči AERA do 20. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodl útok obou týmů, když domácí na něm byli lepší. Dvě vyrovnané koncovky nedokázalo AERO uhrát, hlavně ta druhá velmi mrzí. ... ČTI VÍCE

AERO získalo ze zápasu s ČZU jen 1 bod

10.02.2018 2

19. kolo základní části přinášelo pro AERO jednu z možností, jak se bodově přiblížit Benátkám. Po prvním hrozivém setu se hráči AERA zvedli a otočili stav setů, ale ve čtvrtém a pátém setu byli hosté lepší a vyhráli celkově 3:2. AERO ztrácí na Benátky 3 body. ... ČTI VÍCE

AERO se dostalo do dvou koncovek, ale na Budějovice nestačilo

03.02.2018 39

V 18.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO vedoucí tým tabulky VK Jihostroj Č.Budějovice. Hosté měli ve všech setech lepší vstupy a rychle vedli. AERO bojovalo po dva sety vyrovnaně, ale hosté trpělivou hrou bez chyb dokázalo sety vyhrát, celý zápas pak 3:0 a zaslouženě si odvezlo 3b. ... ČTI VÍCE

Po euforii přišlo zklamání. AERO prohrálo ve Zlíně jasně 3:0

25.01.2018 3

V předehrávce 17.kola zajíždělo AERO do Zlína. Po posledním vítězném utkání si hráči věřili, ale opak byl pravdou a domácí zaslouženě vyhráli. Do zápasu nastoupil nahrávač Dmytro Kozlovskyi, když jeho transfer byl dotažen ve středu odpoledne. S týmem naopak necestoval Martin Václavík kvůli nemoci. ... ČTI VÍCE