AERO prohrálo v domácím utkání s Ústím 0:3

25.11.2017 1


AERO Odolena Voda

0 : 3

(-21,-19,-25)

SK Volejbal Ústí nad Labem

AERO v dalším utkání UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo v krátké době znovu družstvo Ústí nad Labem. Po pohárové prohře přišla i prohra v extralize a tým AERA dál čeká na výhru.

Úvod utkání sice patřil oběma týmům, které bojovali v dlouhých výměnách, ale od poloviny setu se Ústeckým začalo více dařit bránit domácí útoky a vybojovali si náskok. AERO se dál nedostalo k příležitostem stáhnout náskok a set plynul k vítězství hostů. AERO díky kvalitnímu podání Carabaliho mírně stáhlo vedení hostů, ale na zvrat to nemohlo stačit.

Do druhého setu vstoupili lépe domácí, kteří vedli již o tři body, ale velmi rychle bylo srovnáno. I nadále se AERO drželo svého soupeře na dostřel, ale hosté kvalitnějším podáním zlobili domácí hráče více. Díky dvěma sériím na servisu v konci setu se Ústí dostalo do pohodlného náskoku a set znovu dotáhlo ke své spokojenosti.

Třetí set začalo AERO znovu lépe a rychle vedlo 4:0. Hostující trenér Brom byl nucen si velmi rychle vzít oddechový čas a tah mu vyšel. Ústí se totiž zlepšilo a již při prvním technickém oddechovém čase samo vedlo o jeden bod. AERO se v polovině setu dostalo do dvoubodového vedení, ale po druhém technickém oddechovém čase si Ústí znovu vzalo vedení zpět po dvou přímých bodech z podání. Hosté si dokráčeli pro dvě možnosti k ukončení setu. První možnost sami odevzdali zkaženým podáním, druhou možnost špatným příjmem servisu Russella, když míč letící na síť zaútočil úspěšně Carabali. Hosté si ale vždy dokázali vybojovat další možnosti, domácí vždy dotahovali. Mikula nadvakrát poslal míč do autu a bylo rozhodnuto o celkovém vítězi, kterým se stalo Ústí v poměru 3:0.

Pozitivem utkání je návrat Martina Hladíka a Stevena Moralese po jejich zranění. Steven již nastoupil do základní sestavy, Martin byl připravený zasáhnout do hry, ale do utkání nakonec nezasáhl. Naopak nebyl přítomný Tomáš Kotrch, který byl nemocný a bral antibiotika.

Na AERO teď čeká trojice silných protivníků. Nejprve se AERO představí v sobotu 2.prosince od 18:00 v Liberci a pak bude hrát 2 utkání v domácí Sportovní hale. V sobotu 9.prosince proti Kladnu a 16.prosince proti Karlovarsku, oba zápasy budou startovat v 18:00.

AERO Odolena Voda - SK Volejbal Ústí nad Labem 0:3
AERO sestava Hadrava, Carabali, Licek, Mikula, Russell, Morales, libero Turis
Střídali Václavík, Holčík
Dále připraveni Hladík
Nejvíce bodující Mikula 16 bodů
AERO Odolena Voda TÝMY SK Volejbal Ústí nad Labem
45 % útok 48 %
8 blok 11
49 % příjem 40 %
1 esa 8
AERO Odolena Voda HRÁČI SK Volejbal Ústí nad Labem
Útok
67 % Carabali Prajzler 67 %
50 % Mikula Kramar 56 %
50 % Václavík Vanags 44 %
Blok
3 Russell Bartůněk V. 4
2 Licek Bartůněk L. 2
2 Mikula Vanags 2
Servis
1 Carabali Vanags 3
Bartůněk L. 2
Kramar 2
Příjem
66 % Turis Bartůněk V. 50 %
37 % Hadrava Vanags 40 %
9 % Mikula Pondělíček 27 %

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz