VYPRODANÁ HALA - Příbram a Liberec

28.02.2015 fandové 3

Sezona vrcholí - boje přituhují. Podpořte AERO v rozhodujících okamžicích. Info k následujícím zápasům.

V příštích dnech čekají AERO velké volejbalové dostihy, kdy vbíháme do cílové rovinky základní části sezony.  V následujících dnech musíme podat co nejlepší (až nadstandardní) výkon!  Do konce základní části zbývají Vodolce jen 4 zápasy, z toho tři utkání během 7 dnů.

V pondělí 2.3. sehrajeme od 20.10 hod. utkání s Příbramí. Přímý přenos vysílá ČT Sport. Hned ve čtvrtek 5.3 narazíme od 18.00 na Liberec, který zatím v lize nepoznal porážku. V pondělí 9.3 pak vyráží A tým a fanoušci k dalšímu televiznímu zápasu do Karlových Varů.

V tuto chvíli drží AERO 7. místo z osmi postupujících týmů do play-off. Hned za námi je se stejným počtem bodů Příbram  a dotírá i 9. Ostrava, která ztrácí 3 body.

Soupeři AERA do konce základní části – Příbram, Liberec, Karlovarsko, České Budějovice
Soupeři Příbrami do konce ligy – AERO, Brno, Benátky n. Jizerou
Soupeři Ostravy do konce ligy – Benátky, Liberec, Havířov

V prvním vzájemném zápase nás Příbram jasně porazila 3:0, teď jí to musíme vrátit. V nedávné době jsme z Příbrami přivedli Daniela Hykše a Tomáše Pajmu. Příbramí dále prošli například: Hýský, Kotek, Pekárek a Prajzler. Naši šanci skončit v první osmičce si spočítejte sami. Porazit Příbram je nutnost, pak se musí hráči semknout a porazit někoho z té silné trojky.

Jménem fanklubu vyzýváme všechny fanoušky a návštěvníky, kterým záleží na úspěchu klubu, aby dorazili v co největším počtu a aktivně podporovali AERO svým potleskem a hlasitým projevem. Vytvořme bouřlivou atmosféru, kdy bude fandit každý návštěvník v hale a dotlačme hráče k vítězství.

Ve čtvrtek dorazí  množství bubeníků z Liberce a s velkou pravděpodobností dorazí v pondělí i bubeníci z Příbrami. Pomozte nám uhájit naše domácí prostředí. Opět můžete kdokoliv dorazit do pravé části tribuny a sedět nad bubeníky.  Fanděte s námi a ukažme prostřednictvím ČT, že Vodolka je volejbalové město a má obrovskou podporu fanoušků. V pondělí i ve čtvrtek potřebujeme každého z VÁS!

Připravili jsme pro vás několik překvapení , která vám snad udělají radost. Jedno z nich je opět zahájený prodej nových šál AOV, který bude probíhat před každým zápasem v prostoru šatny, vedle baru. Ozdobte se všichni šálou z domova, nebo si zakupte před zápasem novou, ať vypadáme všichni jako jeden tým. Heslem těchto zápasů je VYPRODANÁ HALA.