Za AEREM až do Ostravy pohledem osmiletého fanouška

21.01.2018 akce 5

Přinášíme Vám slibovaný pohled osmiletého Jakuba Krause, který se svou rodinou neváhal cestovat až do daleké Ostravy, aby podpořil své oblíbené hráče. Jakubovým nejoblíbenějším hráčem AERA je libero Martin Turis, což jde poznat i z barvy Jakubova dresu s číslem 11.

Do Ostravy za klukama jsme vyrazili v 11 hodin. Nikdy jsem tam nebyl a tak jsem se moc těšil. Jelo nás celkem 10 fandů. Asi ve čtvrt na dvě jsme obědvali v jedné restauraci, kde mají chodník slávy! Ta restaurace je ve Velké Bíteši a jmenuje se U Raušů.  Žádnou fotku dřív jsem nestihl, protože jsem celou cestu skoro spal.


Objednal jsem si spoustu jídla, abych vydržel tu hooooodně dlouhou cestu. Dal jsem si smažák s hranclema. Ten jsem tu měl, i když jsme jeli za klukama do Brna. A zase mi přinesli obr porci.


Ale popral jsem se s ní jak Rocky.


Hned vedle restaurace je cukrárna, kde jsem si koupil tenhle mega marcipán. Ostatní si koupili dortíky a jeli jsme dál. Čekala nás ještě dlouhá cesta a já se nemohl dočkat konce. Pořád jsem se jako oslík ve Shrekovi ptal, jestli už tam budem. Cestou jsem taky viděl velký kanón. Máma říkala, že to bylo někde u Slavkova. Prej tam byla nějaká bitva, ale já teda žádnou neviděl.

V Ostravě jsme byli ve 4 hodiny. Ochutnal jsem v jejich restauraci limonádu. Pak už jsme jen čekali až začneme. Vzal jsem si na sebe svůj dres a fandil. Pořádně.  


Domů jsme vyrazili hned po zápase, který jsme bohužel prohráli. Ale já měl slíbený mekáč, takže jsem se těšil. Cestou domů se mi chtělo strašně spát. Ale neusnul jsem. Nakonec jsem měl velký hlad. Tak jsme zastavili už v KFC. Hodně jsem se najedl a jeli jsme domů. Cestou jsem neusnul a do postele jsem se dostal hoodně pozdě.

I TAK TO BYL ALE SUPER VÝLET!!!!!!

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz