Novým trenérem AERA se stává Martin Demar

13.02.2018 klub 1

Pro neuspokojivé výsledky a výkony týmu byl ze své funkce hlavního trenéra uvolněn Jiří Vojík, kterého nahrazuje Martin Demar.

Martin Demar je 49-letý trenér, který v posledních 10 letech působil v zahraničí, 8 let trénoval ve Francouzském Nantes. Zároveň od července 2017 je asistentem hlavního trenéra Michala Nekoly u České reprezentace mužů. 

Před 4 lety byl vyhlášený v hlasování trenérů a novinářů nejlepším trenérem roku ve Francii. Třikrát se zúčastnil Mistrovství Evropy jako hráč a nyní i jako asistent trenéra reprezentace.

"Chtěl by jsem poděkovat vedení, že mě kontaktovalo, moc si toho vážím, protože Odolena Voda je pojem v českém volejbale. Hráli tady výborní hráči jako Kaláb, Dědek Bláha, Pakosta, trénovali tu výborní trenéři Petr Kop nebo Evžen Krobů. Mám proto k tomuto klubu a místu velikou úctu," řekl pro náš web po dnešním odpoledním tréninku.

"Neváhal jsem ani minutu, protože týmu věřím, má jen psychický blok. Rád bych navázal na práci trenéra Vojíka, kterou tu zanechal. Když hráči budou pozitivní, tak se to vždy obrátí k dobrému konci. Viděl jsem hráče na videu, a musím v hlavě změnit jejich myšlení," klade si nejbližší cíle nový trenér Martin Demar.

Přejeme mu mnoho úspěchů na lavičce AERA.

zdroj fotografie: www.gettyimages.com

 

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz