AERO Odolena Voda rozšířilo seznam partnerů klubu pro sezonu 2018-19

11.12.2018 klub 6

Volejbalový klub AERO Odolena Voda uzavřel nové významné reklamní partnerství s firmou UBC s.r.o. (SAPHO), která se zabývá výrobou a distribucí koupelen, kuchyní, obkladů a dlažeb.

Rodinná firma sídlící v Líbeznicích působí na trhu od roku 1991 a zaměstnává na 180 pracovníků ve 3 výrobních závodech a 4 distribučních skladech. Navrhuje nové výrobky ve vlastním Design centru a provozuje 3 vlastní vzorkovny.

SAPHO nabízí vlastní výrobky a vlastní sortiment od 150 výrobců a vlastní produktovou exkluzivitu značek Sapho Aqualine a Polysan. Produkuje precizní 3D grafické návrhy kuchyní a koupelen, jednoduché a přehledné nakupování ve vlastním e-shopu, záruční i pozáruční servis.

Firma UBC s.r.o. slavnostně podepsala partnerství s volejbalovým klubem v prostorách kanceláře na sobotním utkání AERA s Ústím nad Labem, které  domácí tým vyhrál 3:1.

Jsme rádi, že další významná firma působící v regionu severně od Prahy se stala významným partnerem klubu a chce tak deklarovat spolupráci v místě blízkém svému působiště a podporovat tak náš volejbalový klub v extralize.

Vážíme si každého partnera, který chce spojit své jméno s naším klubem a věříme, že právě navázaná spolupráce bude přínosná pro obě strany.

Těšíme se na vzájemnou spolupráce a partnerství.