2. kolo Krajského minivolejbalu

17.12.2018 přípravka 5

2. kolo Krajského minivolejbalu zaneslo všechny týmy AERA do nedalekého Kladna. Tam se představily shodně 4 týmy ve žlutém a červeném minivolejbale a 5 týmů v modrém minivolejbale. Jako jeden tým cestovali všichni společně pronajatým autobusem.

Žlutý minivolejbal:

Nejmenší žlutí volejbalisté všichni zanechali skvělé výkony v přehazované a vzorně reprezentovali svůj klub. Stejně jako v 1. kolo, i ve 2. zvítězili Daniel Gall a Vojtěch Zdvihal. Ti prošli celým turnajem bez zaváhání, ale i další dvojice srdnatě bojovaly a všichni zaslouží velkou pochvalu.

výsledky: 21 týmů

1. místo Daniel Gall a Vojtěch Zdvihal

6. místo Zuzana Králová a Eliška Mžiková

10. místo Antonín Rous a Patrik Toman

14. místo František Piškule a Filip Kadeřávek

Červený minivolejbal:

V červené kategorii se týmům AERA výsledkově moc nedařilo, ale i zde všichni hráči srdnatě bojovali, a i když to pro některé byla první zkušenost s červeným minivolejbal, zanechali slušný dojem. 

výsledky: 25 týmů

17. místo Michaela Putzová, Veronika Šumná

18. místo Štěpán Piškule, Daniel Růžička

21. místo Jakub Slezák, Matyáš Prošek

25. místo Jan Matějíček, Miroslava Vladyková

Modrý minivolejbal:

V modré nejstarší kategorii zahrály dva týmy dle svých možností. Trojice Adam Kop, Lukáš Melichar a Vojtěch Oulík byla trojicí nejlepší chlapeckou, při vzájemné bodové shodě se počítaly míče a na ty byli horší s trojicí dívčí. Skončili tak ale na skvělém 2. místě. Naše holky se srdnatě praly a zápasy většinou prohrávaly o 1-3 body. Oproti předešlému turnaji mnohem více zlepšily podání a již se dostanou do rozehry, přesto všechny zápasy prohrály. Jeden tým neslušně reprezentoval klub a již na turnaje nebude nominovaný, dokud se jejich chování a přístup nezlepší.

výsledky: 25 týmů

2. místo Adam Kop, Lukáš Melichar, Vojtěch Oulík

10. místo Marek Řezáč, Petr Oulík, Vít Albrecht, Lukáš Mohrmann

21. místo Martin Abt, Matěj Polák, Filip Mžik, Jan Matijko

23. místo Daniel Veverka, Mojmír Karban, Michal Novák

25. místo Anna Kadeřávková, Barobora Hrůšová, Tereza Nováková, Tereza Gajdošová

Dalším turnajem bude pro naši přípravku Středočeský festival minivolejbalu 2019 v Neratovicích, který se odehraje o víkendu 26. - 27. ledna 2019. Zde budeme moci přihlásit týmy do všech kategorií Barevného minivolejvbalu.

Jedna změna nastává v našem domácím turnaji, kdy se mění starý termín 24. února 2019. Turnaj se nám podařilo přehodit a sehrajeme ho o týden dřív, tzn. v sobotu 16. února 2019.

Děkujeme všem rodičům za spolupráci. Nyní jsou tréninky od tohoto týdne přerušené, znovu se na děti a jejich píli budeme těšit v týdnu od pondělí 7. ledna 2019.

Za všechny trenéry a trenérky přípravek Vám přejeme krásné svátky vánoční a úspěšný vstup do roku 2019.