Finálový domácí turnaj v Barevném minivolejbalu

27.05.2019 přípravka 1

V sobotu 25. května jsme sehráli poslední domácí turnaj v sezóně 2019-2020 v minivolejbale.

V hale se sešlo celkem 60 dětí, kteří odehrály turnaj na 6 hřištích ve žlutém, oranžovém, červeném a upraveném modrém minivolejbale.

Nejmenší žluťásci (1. třída)  sehráli skvělý turnaj v přehazce, kde k vidění bylo plno úžasných výměn a bojů. Velká vášeň pro hru znamenala, že děti do posledních výměn nevěděly, jak hrají a nezajímaly se vůbec o výsledek. Velký posun.

výsledky - 1. třída BLECHY

Ještě stále žluťásci, ale již druhá třída. I zde bylo vidět plno krásných a napínavých zápasů. Suverénní dvojicí turnaje byli Ondra Novotný a Tom Zajíc, kteří ani jednou neokusili hořkost porážky. Všichni ale hráli krásně.

výsledky - 2. třída KOBRY

Třetí třída hraje již oranžový minivolejbal s povoleným chytáním, ale smí odbíjet pouze obouruč vrchem. Zde už míč tolik nepadá a tak si děti uvědomovaly vážnost každé výměny, ale nebojácně si šly za získaným bodem. O vítězi rozhodl při rovnosti bodů až lepší poměr míčů, třetí dvojice ztrácela pouze jedinou výhru. To vše svědčilo o krásné vyrovnanosti celého turnaje.

výsledky - 3. třída TYGŘI

Červená kategorie hraje již bez chytání míče pouze prsty a má jedno pomocné odbití prsty nad sebe povoleno. Dětem na posledním turnaji bylo dovoleno hrát i bagrem, který se již na konci začaly učit. O první tři místa byl velký boj, ale vítězství si nakonec po zásluze vybojovali Verča Šumná s Natkou Topolovou.

výsledky - 4. třída GEPARDI

Lvi odehráli svůj turnaj ve dvojici společně s dvěma dvojicemi koček. V této kategorii hrají hráči plnohodnotný volejbal. Krásné výměny a plno skvělých zákroků v poli.

výsledky - 5. třída LVI + kočky

Kočky

Děkujeme všem za organizaci turnaje a dětem za předvedené výkony a vášeň pro volejbal. Tímto turnajem skončila přípravková sezóna 2018-2019. Znovu se sejdeme až na začátku října.