Táborový deník - II. termín

08.07.2019 klub 1

Začali jsme druhý prázdninový týden příměstského tábora!

Táborový deník - DEN č. 1

Dnešní den byl opět zasvěcený sportování. Dopoledne jsme vyzkoušeli základy volejbalu, basketbalu, kopané a dalších míčových sportů. Odpoledne nás čekala olympiáda v různých sportovních, často až srandovních, dovednostech. Výsledky byly jednoznačné - není důležité vyhrát, ale zúčastnit se, proto závěrečná medaile byla připravena pro všechny. ;)

Jídelníček:

svačina - palačinky s marmeládou a skořicí

oběd - rajská omáčka s těstovinami

svačina - chléb s máslem, sýrem a rajčetem

Zítra 9. 7. nás čeká výlet do IQ Landie v Liberci. S sebou si prosím vezměte: batůžek, láhev na pití, popřípadě kinedryl, pokud ho užíváte. Kapesné necháváme na uvážení rodičů. Příjezd plánujeme nejdříve v 16h. ;)

 

Táborový deník - DEN č. 2

Úterní den jsme strávili celodenním výletem do iQ Landie v Liberci. Ráno, když jsme se všichni sešli, rozdali jsme si svačiny a vyrazili. Na místo jsme dorazili s předstihem, proto jsme si stihli ještě sníst první část svačiny a zkusili jsme si zvednout automobil před iQ Landií! V poledne nás čekal oběd a hned po něm jsme šli ještě probádat vrchní patra budovy. Výlet jsme zakončili návštěvou suvenýrů, odkud jsme si všichni přivezli něco na památku.

Jídelníček:

svačina - rohlík se šunkou a džusík

oběd - hovězí vývar, kuřecí nugety s bramborem

svačina - banán a sušenka

Další výlet nás čeká ve středu - pojedeme do bazénu ?! Je potřeba mít s sebou plavky, ručník, sprchový gel a podle potřeby i rukávky ?. 

   

Táborový deník - DEN č. 3

Ve středu jsme se vydali do bazénu Lagoon Letňany, kde jsme si užili spoustu legrace a zábavy!!! Vyzkoušeli jsme si jízdu na tobogánu nebo různé skoky do vody. Zašli jsme se ohřát do vířivky, nebo jen tak dováděli ve vodě. Po návratu, obědě a poledním klidu jsme si zasoutěžili v týmové přehazované a minikopané.

Jídelníček:

svačina - muffiny, koláčky

oběd - čevabčiči s bramborem

svačina - chléb s máslem a marmeládou 

Předposlední den tábora nás čeká výlet za pokladem praotce Čecha na horu Říp. Při hledání budete potřebovat batůžek, sportovní oblečení, dobré boty, láhev na pití a pro jistotu i repelent.

 

Táborový deník - DEN č. 4

Ve čtvrtek nás čekala cesta za hledáním praotce Čecha, neboli výšlat na horu Říp. Horu se všem podařilo vyšlápnout a nahoře nás čekala ještě jedna aktivita - hledání indície k pokladu. I tu se po několika minutách a nápovědách podařilo najít. V hale jsme pak vše proměnili za zmrzlinu.

Jídelníček:

svačina - loupák, toust se šunkou a sýrem

oběd - pizza

svačina - zmrzlina

 

Táborový deník - DEN č. 5

V pátek nám moc nepřálo počasí, a tak jsme svůj tábor rozložili převážně v hale. Čekali na nás vědomostní hry a také hry na paměť. Dohrával se turnaj ve fotbale a přehazce.

Jídelníček:

svačina: jogurt a kobliha

oběd: svíčková omáčka s knedlíkem

svačina: sladká roláda s krémem