Hráči AERA vybojovali vítězství na prvním antukovém turnaji v Chlumci

12.08.2019 klub 12

V sobotu 10. srpna se hráči AERA, jako již tradičně, zúčastnili antukového turnaje Chlumecké volejbalové léto. Všechny zápasy turnaje se hrály na dva hrané sety. Organizátoři nakonec vyšli vstříc vedení mužstva, a to tak přihlásilo i tým B do krajské soutěže bez možnosti započítávat výsledky.

Jako první se AERO utkalo s Ústím nad Labem. Po oba sety mělo AERO mírně navrh, v koncovce prvního setu se mu nakonec podařilo set uzmout na svou stranu, ve druhém pak bez potíží set v koncovce vyhrálo. 

I druhý zápas s Myjavou byl v obou setech napínavý až do konce a znovu to bylo AERO, kdo obě koncovky dokázal vyhrát.

Po dvou výhrách na hráče čekaly Benátky nad Jizerou. V bojovném utkání to bylo znovu AERO, kdo dokázalo oba sety dovést do vítězného konce. 

Dalším soupeřem, a v možná nejvyrovnanějším zápase, byl klub Volejbal Brno. Vedení se po většinu času přelévalo ze strany na stranu a o vítězích setů vždy rozhodovaly až napínavé koncovky. Oba týmy dokázaly vybojovat po jedné, a tak AERO poprvé v turnaji zapsalo remízový stav.

V posledním utkání se Lvi Praha dokázalo AERO vybojovat první set, a jelikož déšť zaplavil kurt, o druhý set se nakonec losovalo. Šťastnější byli Pražané a tak zápas znovu skončil 1:1.

S osmi body tak hráči celý turnaj vyhráli a připsali si prvenství.

Děkujeme fanouškům za jejich přítomnost a podporu!!!

Konečné pořadí:

 pořadí  mužstvo  Z  V  R  P  SETY  B
    1.  AERO  5  3  2  0    8:2  8
    2.  Volejbal Brno  5  2  2  1    6:4  6
    3.  Benátky n/J  5  1  3  1    5:5  5
    4.  Volleyball Myjava  5  1  2  2    4:6  4
    5.  Lvi Praha  5  0  4  1    4:6  4
    6.  Ústí n/L  5  1  1  3    3:7  3