AERO vybojovalo výhru nad Zlínem 3:0

28.12.2019 klub 1

Ve 13. kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítali hráči AERA Fatru Zlín. Domácí hráči nezaváhali a vyhráli celé utkání bez ztráty setu 3:0, připsali si tak důležité vítězství a důležité 3 body do tabulky.

Úvod zápasu byl z obou stran vyrovnaný, a ve vedení se střídaly oba týmy. I v polovině setu nebylo vedení výrazné, ale ve dvoubodovém vedení byli domácí, a to hlavně díky skvělé obraně na síti. Do začátku koncovky se vedení ještě více navýšilo. AERO bez zaváhání vyhrálo úvodní set.

I druhý set začal podobně vyrovnaně. Vedení si týmy předávaly, od poloviny se začalo ztrátovat. Do konckovky šli s jednobodovým vedením hosté ze Zlína. AERO si však vzalo vedení na svou stranu a vybojovalo si dva setbally. První hosté odmítli úspěšným útokem, druhý domácí už svým útokem proměnili. AERO vedlo už 2:0.

Vstup do třetího setu měli domácí mnohem lepší, a prakticky hned od začátku si vybojovali až pětibodový náskok. I přes polivnu setu byl náskok stále pětibodový. AERO vedlo a nenechalo hosty dotáhnout. Domácí tak vybojovali vítězství 3:0 a připsali si tak skvělé a důležité 3 body do tabulky.

Hráči AERA teď mají od extraligových utkání dlouhou pauzu. Utkání v Ústí se již předehrálo, a tak budete mít možnost AERO vidět znovu až 18. ledna, kdy v domácí hale přivítáme pražské Lvi.

Děkujeme všem divákům za úžasnou podporu po celý rok 2019 a těšíme se na Vás v roce 2020.

#H2Oseason