S Karlovarskem zasloužená prohra 0:3

15.02.2020 klub 11

V již 19. kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO vedoucí tým soutěže z Karlových Varů.

Úvod zápasu byl ve znamení servisů na obou stranách. AERO bylo v mírném vedení, které se před polovinou setu dostalo až na čtyři body. Poté si ale Karlovarsko znovu pomohlo svým servisem a velmi rychle smazalo ztrátu. Před koncovkou šly Vary do vedení a držely si odstup. AERO mělo možnosti na vyrovnání, ale nepodařilo se. Karlovarsko vyhrálo první set poměrem 25:22.

Nástup do druhého setu měli hosté mnohem lepší a stále si drželi vysokou kvalitu na servisu. Několikrát zaznamenali bodové šňůry, AERO nebylo schopno pořádně zaútočit a bylo prakticky o vítězi v setu rozhodnuto dlouho dopředu. Karlovarsko tak vedlo už 2:0.

Vstup do třetího setu byl z obou stran vyrovnaný. Karlovarští se do rozhodujícího trháku dostali v polovině setu, kdy AERU razantně vraceli bodové situace. Karlovarsko si již výhru v zápase pohlídalo a nepřipustilo žádné drama, naprosto zaslouženě si odvezlo 3 body do tabulky.

My děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu.

Hráči AERA teď májí od extraligových bojů víkend pauzu, kdy je na programu závěrečné Final Four Českého poháru v Kutné Hoře. 

AERO dále čeká v extralize televizní utkání v Brně, kde se představí před kamerami České televize v pondělí 2. března od 17:00.