Krajský přebor mladších žáků - šestky

1.kolo

23. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(20,14)

AERO Odolena Voda A
2.kolo

23. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-6,-17)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

23. 09.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(12,15)

AERO Odolena Voda A
1.kolo

23. 09.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(15,8)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

23. 09.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(12,13)

AERO Odolena Voda B
3.kolo

23. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(4,18)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-25,-17)

TJ Kralupy nad Vltavou
5.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-17,-19)

SK Prosek Praha
6.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-14)

AERO Odolena Voda A
4.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(10,10)

TJ Kralupy nad Vltavou
4.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-6,-12)

SK Prosek Praha
7.kolo

04. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 1

(-11,17,7)

AERO Odolena Voda B
8.kolo

04. 11.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(20,15)

AERO Odolena Voda B
9.kolo

04. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(19,11)

AERO Odolena Voda B
7.kolo

04. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 1

(-22,19,14)

AERO Odolena Voda A
8.kolo

04. 11.

10:00

SK Prosek Praha

0 : 2

(-16,-23)

AERO Odolena Voda A
9.kolo

04. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

1 : 2

(-25,15,-12)

AERO Odolena Voda A
10.kolo

09. 12.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(18,12)

AERO Odolena Voda B
11.kolo

09. 12.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(13,8)

AERO Odolena Voda B
12.kolo

09. 12.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(4,14)

AERO Odolena Voda B
10.kolo

09. 12.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

1 : 2

(23,-9,-7)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

09. 12.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 2

(-16,-19)

AERO Odolena Voda A
12.kolo

09. 12.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-24,-23)

AERO Odolena Voda A
13.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-12)

VK Euro Sitex Příbram
14.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-16,-6)

SK Volejbal Kolín
13.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(10,10)

SK Volejbal Kolín
14.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-16,-11)

VK Euro Sitex Příbram
15.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(8,10)

AERO Odolena Voda B
16.kolo

10. 02.

10:00

SK Prosek Praha

1 : 2

(24,-19,-7)

AERO Odolena Voda A
17.kolo

10. 02.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(23,15)

AERO Odolena Voda A
18.kolo

10. 02.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 2

(-11,-14)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

10. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(9,6)

AERO Odolena Voda B
17.kolo

10. 02.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 0

(15,22)

AERO Odolena Voda B
18.kolo

10. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(9,16)

AERO Odolena Voda B
19.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(23,10)

AERO Odolena Voda B
20.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-10,-8)

Kladno volejbal cz
20.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(14,11)

Volleyball Nymburk
21.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-9,-20)

Volleyball Nymburk
21.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(25,15)

Kladno volejbal cz
F4

28. 04.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(10,14)

AERO Odolena Voda A
F4

28. 04.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 1

(-23,19,5)

AERO Odolena Voda A
F4

28. 04.

10:00

SK Prosek Praha

1 : 2

(23,-22,-14)

AERO Odolena Voda A
Krajský přebor mladších žáků - šestky 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 Volejbalový klub Příbram 24 22 2 45:8 63
2 Kladno volejbal cz 24 18 6 37:16 51
3 AERO Odolena Voda A 24 16 8 34:20 46
4 SK Prosek Praha 24 13 11 30:23 42
5 SK Volejbal Kolín 21 12 9 28:20 38
6 Volleyball Nymburk 21 5 16 11:32 16
7 TJ Kralupy 21 4 17 10:35 13
8 AERO Odolena Voda B 21 0 20 1:42 1



Krajský přebor mladších žáků - čtyřky

Krajský přebor mladších žáků - čtyřky 2018/2019
# Tým B
1 TJ Sokol Králův Dvůr 54
2 AERO Odolena Voda A 53
3 Kladno volejbal cz B 51
4 Kladno volejbal cz A 46
5 VK Benátky n/J A 39
6 TJ EMĚ Mělník 36
7 AERO Odolena Voda B 32
8 VK Benátky n/J. B 23
9 Volleyball Nymburk 23
10 AERO Odolena Voda C 17
11 Kladno volejbal cz C 8
12 AERO Odolena Voda D 8



Mladší žáci 2018/2019
# Jméno
22 Jan Hrůša
23 Jan Konopásek
28 Vítek Mohrmann
52 Artur Srnec
72 Matěj Zázvorka
97 Oldřich Slezák
Petr Matijko
Jan Albrecht
Jakub Bárta
Tadeáš Krása
David Potůček
Ondřej Skýpala
Tomáš Votruba

Sezóna 2018-2019

Příspěvky budou v letošním roce 4000,-Kč, prosíme o provedení platby trenérovi do 30.10.2018. Platbu lze provést na dvě části pouze proti příjmovému dokladu o zaplacení. Příspěvky vybírá vždy trenér družstva.