Hráči AERA zvítězili v rozhodujícím zápase 3:0 a udrželi extraligu

21.04.2018 1

Pátý rozhodující zápas baráže se odehrál v Odoleně Vodě. Hráči AERO dokázali vyhrát zaslouženě 3:0 a v celé sérii 3:2. Tím udrželi extraligu i pro další ročník 2018-19. ... ČTI VÍCE

Čtvrtý zápas AERO nezvládlo a stav série je 2:2

15.04.2018 1

Čtvrté utkání mohlo rozhodnout o vítězi baráže, ale domácí Beskydy si ráznou odpovědí na sobotní výsledek vybojovaly pátý rozhodující zápas. Jen první set byl vyrovnaný a domácí zaslouženě vyhráli 3:0. ... ČTI VÍCE

AERO zvítězilo ve Frýdku Místku 3:1

14.04.2018 2

Ve 3. utkání baráže o udržení extraligové příslušnosti zvítězilo AERO ne pabulovce Beskyd 3:1 a v sérii hrané na 3 vítězná utkání vede 2:1. V neděli od 17:00 se hraje další zápas. ... ČTI VÍCE

Ve druhém utkání nedalo AERO Beskydům moc šancí a vyhrálo 3:0

08.04.2018 2

Druhé utkání baráže o udržení extraligy přineslo pro AERO příjemnější chvíle a dokázalo vyhrát zaslouženě 3:0, čímž srovnalo vývoj zápasů na 1:1. ... ČTI VÍCE

První zápas AERU nevyšel a prohrálo 1:3

07.04.2018 4

V prvním zápase baráže o udežení extraligové příslušnosti pro další ročník nepodalo AERO optimální výkon a na nadšeně hrající Beskydy nestačilo. Ty vyhrály 3:1 a vedou v sérii hrané na 3 vítězné zápasy 1:0. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v Kladně 0:3 a čeká nás baráž

10.03.2018 1

V posledním 22. kole UNIQA volejbalové extraligy mužů zajíždělo AERO na Kladno ke středočeskému derby. V prvním setu mělo AERO setball, ale servis domácích rozhodl v jejich prospěch. Další dva sety byli domácí lepších týmem a zaslouženě domácí brali všechny 3 body. ... ČTI VÍCE

AERO podlehlo Dukle Liberec 0:3

03.03.2018 19

Ve 21. kole UNIQA volejbalové extraligy mužů podlehlo AERO silnému týmu Dukly Liberec. Dva sety byly sice vyrovnané, ale Dukla měla zápas víceméně pod svou kontrolou a zaslouženě si odvezla 3 body. ... ČTI VÍCE

Z vyrovnaného zápasu s Brnem odchází AERO s prázdnou

18.02.2018 32

V dohrávce 14. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO družstvo Brna. To překvapivě prohrálo o den dříve v Praze s ČZU 1:3 a jistě chtělo rychle zapomenout a vyhrát. Ve vyrovnaném zápase nakonec byli hosté šťastnější a vyhráli 3:1. ... ČTI VÍCE

AERO po zlepšeném výkonu nestačilo na Ústí a prohrálo 3:0

17.02.2018 1

S novým trenérem a novým nábojem vstupovali hráči AERA do 20. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodl útok obou týmů, když domácí na něm byli lepší. Dvě vyrovnané koncovky nedokázalo AERO uhrát, hlavně ta druhá velmi mrzí. ... ČTI VÍCE

AERO získalo ze zápasu s ČZU jen 1 bod

10.02.2018 2

19. kolo základní části přinášelo pro AERO jednu z možností, jak se bodově přiblížit Benátkám. Po prvním hrozivém setu se hráči AERA zvedli a otočili stav setů, ale ve čtvrtém a pátém setu byli hosté lepší a vyhráli celkově 3:2. AERO ztrácí na Benátky 3 body. ... ČTI VÍCE

AERO se dostalo do dvou koncovek, ale na Budějovice nestačilo

03.02.2018 39

V 18.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo AERO vedoucí tým tabulky VK Jihostroj Č.Budějovice. Hosté měli ve všech setech lepší vstupy a rychle vedli. AERO bojovalo po dva sety vyrovnaně, ale hosté trpělivou hrou bez chyb dokázalo sety vyhrát, celý zápas pak 3:0 a zaslouženě si odvezlo 3b. ... ČTI VÍCE

Po euforii přišlo zklamání. AERO prohrálo ve Zlíně jasně 3:0

25.01.2018 3

V předehrávce 17.kola zajíždělo AERO do Zlína. Po posledním vítězném utkání si hráči věřili, ale opak byl pravdou a domácí zaslouženě vyhráli. Do zápasu nastoupil nahrávač Dmytro Kozlovskyi, když jeho transfer byl dotažen ve středu odpoledne. S týmem naopak necestoval Martin Václavík kvůli nemoci. ... ČTI VÍCE

AERO porazilo Benátky 3:0 a připisuje si první výhru

20.01.2018 43

V až 16.kole zaznamenalo AERO první výhru, a to hned tříbodovou bez ztráty setu. Přivítalo Benátky nad Jizerou, které byly jen o místo před AEREM s 8 body v tabulce. Domácí to zvládli a získali 3 body, kterými snížili náskok hostů na 4 body. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v Ostravě bez zisku setu

13.01.2018 2

V 15.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů zajíždělo AERO do daleké Ostravy, kde bojovalo, ale na domácí hráče to nestačilo. ... ČTI VÍCE

AERO nestačilo na domácí Příbram a prohrálo 3:0

28.12.2017 1

13. kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů přineslo další středočeské derby mezi kluby VK Euro Sitex Příbram a AERO Odolena Voda. Ve skvělé atmosféře a zaplněné hale v Příbrami produkovali domácí mnohem lepší volejbal a zaslouženě si užívali ovací domácích fanoušků. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v Ústí 3:0 a končí v Českém poháru ve 3.kole

21.12.2017 1

Domácí Ústí si vybojovalo velmi dobrou výchozí pozici výhrou na palubovce AERA 3:1 v prvním utkání a tak vědělo, že zisk dvou setů mu stačí k postupu. I proto domácí trenér Brom nasadil nejsilnější sestavu hned od začátku. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo s Karlovarskem 0:3

16.12.2017 1

Volejbalisté AERA vstoupili do druhé poloviny porážkou 0:3 s týmem Karlovarska, které si po zásluze odvezlo všechny body. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo s Kladnem 1:3

09.12.2017 38

11.kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů přineslo středočeské derby mezi kluby AERO Odolena Voda a Kladno volejbal cz. První dva sety byly vyrovnané a i stav byl 1:1, ale v dalších setech už hosté byli lepší a zaslouženě si odvezli všechny 3 body. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v Liberci 3:0

02.12.2017 1

V předposledním kole první poloviny základní části zajíždělo AERO do Liberce. V prvním setu vedlo AERO ještě v polovině setu, ale domácí otočili, ve druhém to byla jasná záležitost pro domácí a ve třetím také měli vývoj domácí pod kontrolou. Po zásluze tak vyhráli 3:0. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v domácím utkání s Ústím 0:3

25.11.2017 1

AERO v dalším utkání UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítalo v krátké době znovu družstvo Ústí nad Labem. Po pohárové prohře přišla i prohra v extralize a tým AERA dál čeká na výhru. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo na ČZU Praha 3:1

18.11.2017 1

V 8.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů zajíždělo AERO do pražských Lužin k zápasu na ČZU. Po vyrovnaném průběhu nakonec odešlo poraženo 3:1. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo ve vyrovnaném utkání 1:3 s Ústím v 1.zápase 3.kola ČP

15.11.2017 4

AERO po prvním setu vedlo, další tři sety však vyhráli hosté z Ústí nad Labem a do odvety si vytvořili lepší výchozí pozici. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo před televizními kamerami se Zlínem 0:3

06.11.2017 2

V 6.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů prohráli hráči AERA před skvělou atmosférou zaplněné haly se Zlínem 0:3. Zlínští byli šťastnější v prvních dvou setech, kdy dokázali uhrát koncovky ve svůj prospěch. Třetí set zlomil sérií na podání hostující Vašíček. ... ČTI VÍCE

AERO padlo 3:2 v Benátkách

28.10.2017 2

5.kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů zavedlo hráče AERA Odolena Voda ke středočeskému derby do Benátek nad Jizerou. Domácí vedli již 2:0 na sety a ve třetím setu dokonce 9:2, AERO se nevzdalo a dokázalo zápas dotáhnout do tie-breaku. V něm se nakonec radovali domácí poměrem 15:13. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo v předehrávce 7.kola v Č.Budějovicích 3:0

25.10.2017 1

Volejbalisté AERA předehrávali 7.kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů ve středu 25.října. Přeložení bylo z důvodu účasti Českých Budějovic v Lize mistrů. ... ČTI VÍCE

AERO prohrálo ve vyhroceném zápase doma s Ostravou 1:3

21.10.2017 1

I ve 4.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů si AERO nepřipsalo bodový zisk a je stále bez bodu na 11.místě. Zápas s Ostravou byl velmi vyhecovaný z obou stran. ... ČTI VÍCE

AERO po bojovném výkonu prohrálo v Brně 3:1

14.10.2017 1

3.kolo UNIQA volejbalové extraligy mužů zavedlo AERO do moravské metropole - Brna. Zápas byl velmi vyrovnaný a bojovný, bohužel ale AERO prohrálo 3:1. ... ČTI VÍCE

AERO vyhrálo v Turnově 3:0 a postupuje do 3.kola Českého poháru

11.10.2017 1

2.kolo Českého poháru zavedlo AERO k již tradičnímu soupeři do Turnova. ... ČTI VÍCE

AERO v domácí premiéře prohrálo 0:3 s Příbramí

07.10.2017 31

Ve 2.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů a prvním domácím utkání přivítalo AERO hosty z Příbrami. Středočeské derby vyhráli hosté 3:0, když byli šťastnější v prvních dvou setech v koncovkách setů. ... ČTI VÍCE

AERO v úvodním zápase prohrálo v Karlových Varech 3:0

30.09.2017 1

V 1. kole nového ročníku UNIQA volejbalové extraligy mužů zajíždělo AERO do Karlových Varů. I přes zlepšující se výkon prohrálo AERO 3:0. ... ČTI VÍCE