AERO prohrálo v Ústí 3:0 a končí v Českém poháru ve 3.kole

21.12.2017 1


- : -


Domácí Ústí si vybojovalo velmi dobrou výchozí pozici výhrou na palubovce AERA 3:1 v prvním utkání a tak vědělo, že zisk dvou setů mu stačí k postupu. I proto domácí trenér Brom nasadil nejsilnější sestavu hned od začátku.

Úvodní set byl vyrovnaný až do jeho poloviny, kdy domácí vedli o 3 body při druhém technickém oddechovém čase. Domácí hráči při podání domácího nahrávače Bartůňka odskočili a AERO už nedokázalo reagovat. Ústí tak vedlo 1:0.

Do druhého setu mnohem lépe vstoupili domácí hráči, kteří si bodovými šňůrami dokázali vytvořit náskok několika bodů. V polovině setu se začalo ztrátovat na obou stranách a to znamenalo, že Ústí získalo druhý set, kterým se kvalifikovalo do 4.kola Českého poháru.

Do třetího setu provedli oba trenéři několik změn. AERO se při podání Holčíka dostalo do čtyřbodového vedení, které drželo ještě při prvním technickém oddechovém čase. V polovině setu už byl stav vyrovnaný a koncovka patřila domácím hráčům, kteří lépe bránili útoky AERA a sami bodové míče úspěšně odútočili. AERO tak prohrálo 3:0 a s Českým pohárem se loučí účastí ve 3. kole, naopak Ústí postupuje mezi osmičku nejlepších a narazí na družstvo Kladna.

K zápasu nemohl nastoupit blokař Carabali, který je nemocný. Naopak s týmem poprvé cestoval Adam Shaker, nadějný odchovanec a teprve šestnáctiletý smečař, který však do zápasu nakonec nezasáhl.

Hráče čeká přes Vánoce několik dní volna a odpočinku. Mezi svátky ale AERO sehraje 13.kolo UNIQA volejbalové extraligy. Ve čtvrtek 28.prosince zajíždí k zápasu do Příbrami. Zápas začíná v 18:00h.

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz