AERO prohrálo v Liberci 3:0

02.12.2017 1


- : -


V předposledním kole první poloviny základní části zajíždělo AERO do Liberce. V prvním setu vedlo AERO ještě v polovině setu, ale domácí otočili, ve druhém to byla jasná záležitost pro domácí a ve třetím také měli vývoj domácí pod kontrolou. Po zásluze tak vyhráli 3:0.

V prvním setu začalo lépe AERO i díky několika nevynuceným chybám domácích. Při prvním technickém oddechovém čase o 3 body, při druhém už o 4. Bohužel pak se na podání dostal domácí blokař Holubec a AERO nepřihrávalo jeho servis dobře. Tím byla ztížena příprava útoku, který AERO vedlo do konsolidované obrany. Liberec se dostal do vedení a dál držel AERO pod tlakem, čímž nakonec dokázal sám vyhrát první set.

Do druhého setu vstoupili domácí hlavně se zlepšeným servisem, kterým znovu hráči AERA nedokázali přihrát pozitivně. Obranou a následnými útoky si domácí budovali náskok a rychle směřovali k zisku druhého setu, který po 20 minutách také hladce vyhráli.

Do třetího setu dal domácí trenér příležitost hráčům z lavičky. AERO vedlo při prvním technickém oddechovém čase o 2 body. Prostřední část se ale Liberec zlepšil, když znovu lépe bránil a následné útoky dokázal úspěšně skládat. AERO se drželo na dostřel do začátku koncovky, v ní ale udělalo několik nevynucených chyb a domácí si tak poklidu došli pro vítězství ve třetím setu, které znamenalo i celkové vítězství 3:0.

Za hráči AERA znovu cestovali skvělí fanoušci, kteří drží s týmem i přes výsledkově nepovedené období a sérii proher. 

AERO dále čekají dva domácí zápasy. V sobotu 9.prosince ve středočeském derby přivítá Kladno, o týden později pak vstoupí do druhé poloviny základní části proti Karlovarsku.

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz