AERO prohrálo s Karlovarskem 0:3

16.12.2017 1


- : -


Volejbalisté AERA vstoupili do druhé poloviny porážkou 0:3 s týmem Karlovarska, které si po zásluze odvezlo všechny body.

Úvod zápasu patřil hostům, kteří si hned od začátku vybudovali náskok 4 bodů. Přes polovinu prvního setu oba týmy dokázaly ztrátovat, ale větší jistota byla na straně hostů. Domácím hráčům se nedařilo bránit útoky Karlovarska a set plynul k vítězství hostů.

Do druhého setu sice vstoupili domácí hráči lépe, ale rychlé vedení o dva body velmi rychle ztratili. Hostům se znovu přes polovinu setu dařilo dělat bodové šňůry a náskok narůstal. AERO se lehce zvedlo a snížilo vysoký náskok na soupeře, ale o vítězi v setu již bylo dávno jasno. 

I do třetího setu vstoupili lépe hosté a při prvním technickém oddechovém čase vedli o 6 bodů. Set se dále dohrával v poklidu na obou stranách, protože hosté hráli s lehkostí a domácí naopak v křeči a s hlavami dole.

Karlovarsko vyhrálo zcela zaslouženě a hladce 3:0. Domácí AERO decimují zranění, když na marodku přibyl univerzál Morales.

AERO ještě před Vánocemi sehraje odvetu 3. kola Českého poháru v Ústí nad Labem, kde se představí ve čtvrtek 21.prosince od 18:00.

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz