Po euforii přišlo zklamání. AERO prohrálo ve Zlíně jasně 3:0

25.01.2018 3


Fatra Zlín

3 : 0

(17,17,20)

AERO Odolena Voda

V předehrávce 17.kola zajíždělo AERO do Zlína. Po posledním vítězném utkání si hráči věřili, ale opak byl pravdou a domácí zaslouženě vyhráli. Do zápasu nastoupil nahrávač Dmytro Kozlovskyi, když jeho transfer byl dotažen ve středu odpoledne. S týmem naopak necestoval Martin Václavík kvůli nemoci.

V prvním setu se začalo hrát s vyrovnanými výměnami, oba týmy dobře bránily v poli. Lépe na tom bylo o kousek AERO, které vedlo o 3 body při prvním technickém oddechovém čase. Po něm se bohužel AERU přestalo dařit úspěšně útočit a domácí rychle srovnali. I dále tlačili svým servisem přípravu útoku dál od sítě a při druhém technickém oddechovém čase sami vedli o 3 body. V prostřední části domácí hráli mnohem lépe a účinněji a prakticky bez chyb. V koncovce bylo jasno o vítězi prvního setu, kterým se stali domácí.

I do druhého setu se vstoupilo vyrovnaně. Zlom přišel v prostřední části, kde se domácí dokázali odpoutat od AERA bodovou šňůrou až na rozdíl 5 bodů. Trenér Vojík se snažil domácí hráče brzdit oddechovými časy, ale ani nastartování AERA, ani brzda Fatře neproběhla. Domácí dál hráli bez chyb a zaslouženě vyhráli i druhý set.

Do třetího setu mělo znovu AERO lepší vstup, když hrálo odvážněji na útoku a vedlo o dva body. V polovině setu stále trval vyrovnaný stav a do koncovky šli domácí s jen dvoubodovým vedení. AERO bohužel nasekalo nevynucené chyby a bojovní domácí se nenechali nijak vykolejit. Zlín vyhrál naprosto zaslouženě 3:0.

Do zápasu v průběhu nastoupil ukrajinský nahrávač Dmytro Kozlovskyi, který s týmem trénuje od úterý a jeho přestup byl ve středu dotažen.

Fatra Zlín - AERO Odolena Voda 3:0
AERO sestava Holčík, Licek, Carabali, Mikula, Hadrava, Russell, libero Turis
Střídali Kozlovskyi, Hladík, Kotrch
Dále připraveni Shaker
Nejvíce bodující Mikula 11 bodů
Fatra Zlín TÝMY AERO Odolena Voda
48 % útok 37 %
10 blok 3
80 % příjem 58 %
3 esa 1
Fatra Zlín HRÁČI AERO Odolena Voda
Útok
79 % Motyčka Ruseell 75 %
55 % Čechmánek Hladík 57 %
50 % Navláčil Mikula 33 %
Blok
4 Čechmánek Carabali 2
2 Navláčil Russell 1
2 Motyčka
Servis
2 Kolář Carabali 1
1 Vašíček
Příjem
100 % Motyčka Hladík 77 %
84 % Bláha Turis 67 %
73 % Vašíček Licek 56 %

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz