AERO po zlepšeném výkonu nestačilo na Ústí a prohrálo 3:0

17.02.2018 1


SK Volejbal Ústí nad Labem

3 : 0

(20,25,22)

AERO Odolena Voda

S novým trenérem a novým nábojem vstupovali hráči AERA do 20. kola UNIQA volejbalové extraligy mužů. Vyrovnaný zápas nakonec rozhodl útok obou týmů, když domácí na něm byli lepší. Dvě vyrovnané koncovky nedokázalo AERO uhrát, hlavně ta druhá velmi mrzí.

AERO vstoupilo do zápasu lépe a bylo v mírném vedení. V prostřední části začali domácí lépe bránit v poli a stav se pomalu otočil k vedení domácích, kteří si vybojovali tříbodové vedení při druhém technickém oddechovém čase. I po něm se AERU dařilo v útoku, ale nedokázalo domácí ubránit ze standartních situací. Domácí vedli 1:0.

Druhý set znovu začalo lépe AERO. V prostřední části se vedení domácích vyšplhalo až na rozdíl 5 bodů, ale hráči AERA to nezabalili. Trpělivou hrou stahovali náskok, který vyrovnali v samém konci setu na 24:24. Následně mělo AERO bodový míč, bohužel ho nedokázalo úspěšně zaútočit a vytvořit si tak setball. Domácí byli stále blíže a nakonec domácí Kramar proměnil bodový míč. Domácí vedli již 2:0.

Třetí set byl velmi vyrovnaný od začátku až do konce. Domácí lehce odskočili v prostřední části, ale AERO bojovností dokázalo vždy ztrátu smazat. Do koncovky se šlo s jednobodovým vedením domácích. Ti následně v konci zaznamenali bodový míč a vyhráli i třetí set, čímž vyhráli celé utkání 3:0.

AERO předvedlo úplně odlišný výkon a je jen škoda bodových újezdů v prostředních částech setů. Domácí hráli mnohem úspěšněji na útoku a to rozhodlo o vítězi utkání.

Znovu děkujeme skvělým fanouškům AERA za jejich podporu.

SK Volejbal Ústí nad Labem - AERO Odolena Voda 3:0
AERO sestava Carabali, Kozlovskyi, Mikula, Russell, Hladík, Licek, libero Turis
Střídali Vitiuk, Václavík, Shaker
Dále připraveni Holčík, Hadrava
Nejvíce bodující Mikula 13 bodů
SK Volejbal Ústí nad Labem TÝMY AERO Odolena Voda
63 % útok 52 %
4 blok 6
66 % příjem 55 %
5 esa 2
SK Volejbal Ústí nad Labem HRÁČI AERO Odolena Voda
Útok
75 % Tibitanzl Mikula 69 %
67 % Vanags Russell 60 %
59 % Kramar Carabali 57 %
Blok
2 Kramar Russell 2
2 Vodvárka Carabali 1
Hladík 1
Servis
2 Voth Mikula 1
1 Kramar Vitiuk 1
1 Vanags
Příjem
71 % Vanags Turis 72 %
69 % Voth Vitiuk 67 %
56 % Pondělíček Mikula 35 %

COPYRIGHT 2014 - 2018 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz