Druhý domácí turnaj v Barevném minivolejbale uvodni foto

Druhý domácí turnaj v Barevném minivolejbale

Bez lidí okolo by to nešlo uvodni foto

Bez lidí okolo by to nešlo

AERO nejsou jen letadla a volejbal uvodni foto

AERO nejsou jen letadla a volejbal

1.kolo

29. 09.

19:00

Volejbalový klub Příbram, z.s.

3 : 0

(21,23,20)

AERO Odolena Voda
2.kolo

06. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(-21,22,-20,14,11)

Kladno volejbal cz
2.kolo ČP

10. 10.

19:00

TJ Sokol Bučovice

1 : 3

(24,-16,-32,-24)

AERO Odolena Voda
3.kolo TV

16. 10.

17:45

VK České Budějovice

3 : 1

(-23,20,22,17)

AERO Odolena Voda
4.kolo

20. 10.

17:00

VK ČEZ Karlovarsko

3 : 1

(19,-22,15,17)

AERO Odolena Voda
5.kolo

27. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(15,23,23)

VK Benátky nad Jizerou
3.kolo ČP

31. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(21,21,15)

Volejbal Brno
6.kolo

03. 11.

17:00

Fatra Zlín

3 : 0

(21,23,15)

AERO Odolena Voda
7.kolo

10. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(20,17,-22,-25,12)

VK Ostrava, s.r.o.
8.kolo

17. 11.

18:00

VK Lvi Praha

3 : 2

(21,15,-21,-13,10)

AERO Odolena Voda
3.kolo ČP

22. 11.

16:00

Volejbal Brno

3 : 0

(22,23,17)

AERO Odolena Voda
9.kolo

24. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-18,24,-19,-17)

Volejbal Brno
10.kolo

01. 12.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 1

(18,26,-20,23)

AERO Odolena Voda
11.kolo

08. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,20,-22,20)

SK Volejbal Ústí nad Labem
12.kolo

15. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-19,-16,14,-13)

Volejbalový klub Příbram, z.s.
13.kolo

22. 12.

18:00

Kladno volejbal cz

3 : 1

(-19,17,20,17)

AERO Odolena Voda
15.kolo

12. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(17,22,-16,18)

VK ČEZ Karlovarsko
14.kolo

16. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(21,-22,-26,-16)

VK České Budějovice
16.kolo

19. 01.

18:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 3

(-20,-17,20,-19)

AERO Odolena Voda
17.kolo

26. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,23,-21,22)

Fatra Zlín
18.kolo

02. 02.

17:00

VK Ostrava, s.r.o.

3 : 0

(20,18,18)

AERO Odolena Voda
19.kolo TV

11. 02.

19:30

AERO Odolena Voda

1 : 3

(22,-24,-19,-15)

VK Lvi Praha
20.kolo

23. 02.

17:00

Volejbal Brno

- : -


AERO Odolena Voda
21.kolo

02. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Dukla Liberec
22.kolo

09. 03.

17:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 VK Jihostroj České Budějovice 19 16 3 50:21 45
2 VK Dukla Liberec 19 13 6 49:23 43
3 Kladno volejbal cz 19 13 6 46:27 38
4 VK Karlovarsko, z.s. 19 13 6 44:26 37
5 VK Ostrava, s.r.o. 19 11 8 41:28 36
6 Volejbalový klub Příbram z.s. 19 12 7 40:36 30
7 Volejbal Brno  19 9 10 37:37 29
8 SK Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 19 7 12 30:39 23
9 AERO Odolena Voda 19 7 12 31:44 20
10 VK Lvi Praha 19 7 12 29:46 20
11 Fatra Zlín 19 4 15 22:50 13
12 VK Benátky nad Jizerou z.s. 19 2 17 13:54 8

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři