1.kolo

29. 09.

19:00

Volejbalový klub Příbram, z.s.

3 : 0

(21,23,20)

AERO Odolena Voda
2.kolo

06. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(-21,22,-20,14,11)

Kladno volejbal cz
2.kolo ČP

10. 10.

19:00

TJ Sokol Bučovice

1 : 3

(24,-16,-32,-24)

AERO Odolena Voda
3.kolo TV

16. 10.

17:45

VK České Budějovice

3 : 1

(-23,20,22,17)

AERO Odolena Voda
4.kolo

20. 10.

17:00

VK ČEZ Karlovarsko

3 : 1

(19,-22,15,17)

AERO Odolena Voda
5.kolo

27. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(15,23,23)

VK Benátky nad Jizerou
3.kolo ČP

31. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(21,21,15)

Volejbal Brno
6.kolo

03. 11.

17:00

Fatra Zlín

3 : 0

(21,23,15)

AERO Odolena Voda
7.kolo

10. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(20,17,-22,-25,12)

VK Ostrava, s.r.o.
8.kolo

17. 11.

18:00

VK Lvi Praha

3 : 2

(21,15,-21,-13,10)

AERO Odolena Voda
3.kolo ČP

22. 11.

16:00

Volejbal Brno

3 : 0

(22,23,17)

AERO Odolena Voda
9.kolo

24. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-18,24,-19,-17)

Volejbal Brno
10.kolo

01. 12.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 1

(18,26,-20,23)

AERO Odolena Voda
11.kolo

08. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,20,-22,20)

SK Volejbal Ústí nad Labem
12.kolo

15. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-19,-16,14,-13)

Volejbalový klub Příbram, z.s.
13.kolo

22. 12.

18:00

Kladno volejbal cz

3 : 1

(-19,17,20,17)

AERO Odolena Voda
15.kolo

12. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(17,22,-16,18)

VK ČEZ Karlovarsko
14.kolo

16. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(21,-22,-26,-16)

VK České Budějovice
16.kolo

19. 01.

18:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 3

(-20,-17,20,-19)

AERO Odolena Voda
17.kolo

26. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


Fatra Zlín
18.kolo

02. 02.

17:00

VK Ostrava, s.r.o.

- : -


AERO Odolena Voda
19.kolo TV

11. 02.

19:30

AERO Odolena Voda

- : -


VK Lvi Praha
20.kolo

23. 02.

17:00

Volejbal Brno

- : -


AERO Odolena Voda
21.kolo

02. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

- : -


VK Dukla Liberec
22.kolo

09. 03.

17:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 VK Jihostroj České Budějovice 16 14 2 44:15 40
2 VK Dukla Liberec 16 11 5 41:20 36
3 Kladno volejbal cz 16 10 6 37:25 30
4 VK Karlovarsko, z.s. 16 10 6 35:25 29
5 Volejbalový klub Příbram z.s. 16 11 5 36:30 27
6 VK Ostrava, s.r.o. 16 8 8 32:28 27
7 Volejbal Brno  16 8 8 33:30 26
8 SK Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 16 7 9 28:30 22
9 AERO Odolena Voda 16 6 10 27:37 17
10 VK Lvi Praha 16 6 10 24:39 16
11 Fatra Zlín 16 4 12 19:41 12
12 VK Benátky nad Jizerou z.s. 16 1 15 10:46 6
1.kolo

22. 09.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-11,-22)

TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2.kolo

22. 09.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-16,-20,-14)

TJ Jiskra Havlíčkův Brod
3.kolo

29. 09.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

3 : 0

(17,10,12)

AERO Odolena Voda
4.kolo

29. 09.

14:00

VK Benátky nad Jizerou

3 : 0

(9,16,15)

AERO Odolena Voda
5.kolo

13. 10.

10:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-21,-17,22,-17)

TJ Lokomotiva Česká Lípa
6.kolo

13. 10.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-15,-18,-16)

TJ Lokomotiva Česká Lípa
7.kolo

03. 11.

09:00

SK Prosek Praha B

3 : 1

(27,22,-21,23)

AERO Odolena Voda
8.kolo

03. 11.

13:00

SK Prosek Praha B

1 : 3

(-16,21,-19,-20)

AERO Odolena Voda
9.kolo

10. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(21,15,18)

TJ Slavia Liberec
10.kolo

10. 11.

14:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(23,23,24)

TJ Slavia Liberec
11.kolo

24. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín

3 : 1

(20,20,-18,22)

AERO Odolena Voda
12.kolo

24. 11.

14:00

SK Volejbal Kolín

3 : 0

(21,16,21)

AERO Odolena Voda
13.kolo

08. 12.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-14,-16,-19)

SK Volejbal Ústí nad Labem
14.kolo

08. 12.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-18,-11,-15)

SK Volejbal Ústí nad Labem
15.kolo

12. 01.

10:00

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

3 : 0

(13,17,19)

AERO Odolena Voda
16.kolo

12. 01.

14:00

TJ Jiskra Havlíčkův Brod

3 : 0

(21,22,18)

AERO Odolena Voda
21.kolo

13. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-24,-23,19,-19)

SK Prosek Praha B
22.kolo

13. 01.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-23,-11,-17)

SK Prosek Praha B
17.kolo

19. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-20,-17,-21)

VK Benátky nad Jizerou
18.kolo

19. 01.

14:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-17,-23,-13)

VK Benátky nad Jizerou
19.kolo

26. 01.

10:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

- : -


AERO Odolena Voda
20.kolo

26. 01.

14:00

TJ Lokomotiva Česká Lípa

- : -


AERO Odolena Voda
23.kolo

23. 02.

10:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
24.kolo

23. 02.

14:00

TJ Slavia Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
25.kolo

16. 03.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Kolín
26.kolo

16. 03.

14:00

AERO Odolena Voda

- : -


SK Volejbal Kolín
27.kolo

23. 03.

10:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
28.kolo

23. 03.

14:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda
1.liga juniorů, sk.B 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 VK Benátky nad Jizerou 18 15 3 48:12 45
2 TJ Lokomotiva Česká Lípa 18 13 5 40:21 39
3 SK Volejbal Ústí nad Labem 18 13 5 42:21 38
4 SK Volejbal Kolín 14 11 3 37:11 34
5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 16 10 6 33:25 28
6 SK Prosek Praha B 22 5 17 24:54 18
7 AERO Odolena Voda 20 3 17 13:52 9
8 TJ Slavia Liberec 18 2 16 11:52 5
1.kolo

16. 09.

10:00

VK Rakovník

0 : 3

(-12,-17,-6)

AERO Odolena Voda
2.kolo

16. 09.

10:00

TJ Sokol Komárov

0 : 3

(-7,-13,-17)

AERO Odolena Voda
3.kolo

23. 09.

10:00

Kladno volejbal cz A

3 : 1

(19,19,-15,20)

AERO Odolena Voda
4.kolo

23. 09.

10:00

Kladno volejbal cz B

0 : 3

(-11,-18,-20)

AERO Odolena Voda
5.kolo

14. 10.

10:00

SK Volejbal Kolín B

0 : 3

(-19,-12,-21)

AERO Odolena Voda
6.kolo

14. 10.

10:00

Volleyball Nymburk

1 : 3

(-25,-22,22,-20)

AERO Odolena Voda
7.kolo

25. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(12,12,22)

TJ Sokol Roztoky u Prahy
8.kolo

25. 11.

10:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(17,20,18)

VK Benátky nad Jizerou
9.kolo

06. 01.

10:00

VK Rakovník

0 : 3

(-11,-12,-11)

AERO Odolena Voda
10.kolo

06. 01.

10:00

TJ Sokol Komárov

0 : 3

(-11,-14,-15)

AERO Odolena Voda
11.kolo

27. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


Kladno volejbal cz B
12.kolo

27. 01.

10:00

AERO Odolena Voda

- : -


Kladno volejbal cz A
13.kolo

10. 02.

10:00

TJ Sokol Roztoky u Prahy

- : -


AERO Odolena Voda
14.kolo

10. 02.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

- : -


AERO Odolena Voda
15.kolo

17. 02.

10:00

SK Volejbal Kolín B

- : -


AERO Odolena Voda
16.kolo

17. 02.

10:00

Volleyball Nymburk

- : -


AERO Odolena Voda
Krajský přebor kadetů 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 Kladno volejbal cz A 12 12 0 36:5 35
2 Volleyball Nymburk 12 9 3 31:10 28
3 AERO Odolena Voda 10 9 1 28:4 27
4 SK Volejbal Kolín B 12 8 4 24:20 23
5 VK Benátky nad Jizerou 10 6 4 21:14 19
6 TJ Sokol Roztoky u Prahy 10 4 6 14:23 10
7 TJ Sokol Komárov 12 2 10 10:32 6
8 VK Rakovník 12 1 11 7:34 4
9 Kladno volejbal cz B 12 0 12 7:36 1
1.kolo

08. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

1 : 2

(-18,21,-8)

AERO Odolena Voda A
1.kolo

08. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(15,23)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

08. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-10,-6)

AERO Odolena Voda A
2.kolo

08. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(16,7)

AERO Odolena Voda B
3.kolo

08. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-19,-10)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

08. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

2 : 0

(22,12)

AERO Odolena Voda B
4.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

0 : 2

(-22,-14)

AERO Odolena Voda A
4.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

0 : 2

(-22,-23)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

0 : 2

(-12,-7)

AERO Odolena Voda A
5.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

2 : 0

(17,23)

AERO Odolena Voda B
6.kolo

15. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(17,5)

AERO Odolena Voda B
7.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-20,-27)

Volleyball Nymburk
7.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-15,22,-11)

SK Volejbal Kolín A
8.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(11,10)

VK Benátky nad Jizerou
8.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(13,-20,-5)

VK Benátky nad Jizerou
9.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(21,20)

SK Volejbal Kolín A
9.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-9,-15)

Volleyball Nymburk
10.kolo

18. 11.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-16,-20)

AERO Odolena Voda B
10.kolo

18. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(19,27)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

18. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 1

(-22,24,13)

AERO Odolena Voda B
11.kolo

18. 11.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-8,-12)

AERO Odolena Voda A
12.kolo

18. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(11,17)

AERO Odolena Voda B
12.kolo

18. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-11,-19)

AERO Odolena Voda A
13.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 0

(22,20)

TJ Kralupy nad Vltavou B
13.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(20,21)

TJ Kralupy nad Vltavou A
14.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(6,13)

TJ Kralupy nad Vltavou B
14.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-10,-27)

TJ Kralupy nad Vltavou A
15.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-11,-14)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

13. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

0 : 2

(-19,-19)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

13. 01.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

2 : 0

(23,16)

AERO Odolena Voda B
17.kolo

13. 01.

10:00

Volleyball Nymburk

1 : 2

(17,-24,-9)

AERO Odolena Voda A
17.kolo

13. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(12,11)

AERO Odolena Voda B
18.kolo

13. 01.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

0 : 2

(-11,-10)

AERO Odolena Voda A
18.kolo

13. 01.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(5,7)

AERO Odolena Voda B
19.kolo

09. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda B
19.kolo

09. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda A
20.kolo

09. 02.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda B
20.kolo

09. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda A
21.kolo

09. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda B
21.kolo

09. 02.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

- : -


AERO Odolena Voda A
Krajský přebor starších žáků 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 Volleybal Nymburk 18 17 1 35:5 49
2 Kladno volejbal cz 18 15 3 32:6 47
3 AERO Odolena Voda A 18 16 2 32:6 46
4 TJ Kralupy A 18 12 6 26:12 38
5 SK Volejbal Kolín 18 10 8 20:18 28
6 VK Euro Sitex Příbram  18 7 11 15:23 21
7 VK Benátky nad Jizerou 18 6 12 13:29 14
8 AERO Odolena Voda B 18 3 15 9:30 12
9 TJ Sokol Brandýs nad Labem 18 3 15 8:31 10
10 TJ Kralupy B 18 1 17 4:34 5
1.kolo

23. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(20,14)

AERO Odolena Voda A
2.kolo

23. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

0 : 2

(-6,-17)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

23. 09.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(12,15)

AERO Odolena Voda A
1.kolo

23. 09.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(15,8)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

23. 09.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(12,13)

AERO Odolena Voda B
3.kolo

23. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(4,18)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-25,-17)

TJ Kralupy nad Vltavou
5.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-17,-19)

SK Prosek Praha
6.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-14)

AERO Odolena Voda A
4.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(10,10)

TJ Kralupy nad Vltavou
4.kolo

07. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-6,-12)

SK Prosek Praha
7.kolo

04. 11.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

2 : 1

(-11,17,7)

AERO Odolena Voda B
8.kolo

04. 11.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(20,15)

AERO Odolena Voda B
9.kolo

04. 11.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(19,11)

AERO Odolena Voda B
7.kolo

04. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 1

(-22,19,14)

AERO Odolena Voda A
8.kolo

04. 11.

10:00

SK Prosek Praha

0 : 2

(-16,-23)

AERO Odolena Voda A
9.kolo

04. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

1 : 2

(-25,15,-12)

AERO Odolena Voda A
10.kolo

09. 12.

10:00

SK Volejbal Kolín

2 : 0

(18,12)

AERO Odolena Voda B
11.kolo

09. 12.

10:00

SK Prosek Praha

2 : 0

(13,8)

AERO Odolena Voda B
12.kolo

09. 12.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(4,14)

AERO Odolena Voda B
10.kolo

09. 12.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

1 : 2

(23,-9,-7)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

09. 12.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 2

(-16,-19)

AERO Odolena Voda A
12.kolo

09. 12.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-24,-23)

AERO Odolena Voda A
13.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-13,-12)

VK Euro Sitex Příbram
14.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-16,-6)

SK Volejbal Kolín
13.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(10,10)

SK Volejbal Kolín
14.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-16,-11)

VK Euro Sitex Příbram
15.kolo

06. 01.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(8,10)

AERO Odolena Voda B
16.kolo

10. 02.

10:00

SK Prosek Praha

- : -


AERO Odolena Voda A
17.kolo

10. 02.

10:00

SK Volejbal Kolín

- : -


AERO Odolena Voda A
18.kolo

10. 02.

10:00

Volleyball Nymburk

- : -


AERO Odolena Voda A
16.kolo

10. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

- : -


AERO Odolena Voda B
17.kolo

10. 02.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou

- : -


AERO Odolena Voda B
18.kolo

10. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

- : -


AERO Odolena Voda B
19.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


AERO Odolena Voda B
20.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


Kladno volejbal cz
20.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Volleyball Nymburk
21.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda B

- : -


Volleyball Nymburk
21.kolo

07. 04.

10:00

AERO Odolena Voda A

- : -


Kladno volejbal cz
Krajský přebor mladších žáků - šestky 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 Volejbalový klub Příbram 15 13 2 27:7 37
2 Kladno volejbal cz 15 12 3 25:8 35
3 AERO Odolena Voda A 15 10 5 21:12 29
4 SK Prosek Praha 15 9 6 20:13 28
5 SK Volejbal Kolín 15 9 6 21:14 28
6 Volleyball Nymburk 15 4 11 9:22 13
7 TJ Kralupy 15 3 12 7:25 9
8 AERO Odolena Voda B 15 0 15 1:30 1
Krajský přebor mladších žáků - čtyřky 2018/2019
# Tým B
1 AERO Odolena Voda A 43
2 TJ Sokol Králův Dvůr 42
3 Kladno volejbal cz B 40
4 Kladno volejbal cz A 38
5 VK Benátky n/J A 33
6 TJ EMĚ Mělník 27
7 AERO Odolena Voda B 27
8 Volleyball Nymburk 21
9 VK Benátky n/J. B 16
10 AERO Odolena Voda C 13
11 AERO Odolena Voda D 7
12 Kladno volejbal cz C 5

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři

COPYRIGHT 2014 - 2019 - Všechna práva vyhrazena

DESIGNED BY hmlk.cz