Kadeti bojovali do poslední chvíle o extraligovou baráž uvodni foto

Kadeti bojovali do poslední chvíle o extraligovou baráž

3. kolo krajského minivolejbalu uvodni foto

3. kolo krajského minivolejbalu

Děkujeme všem fanouškům za podporu v sezóně 2018-19 uvodni foto

Děkujeme všem fanouškům za podporu v sezóně 2018-19

1.kolo

29. 09.

19:00

Volejbalový klub Příbram, z.s.

3 : 0

(21,23,20)

AERO Odolena Voda
2.kolo

06. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(-21,22,-20,14,11)

Kladno volejbal cz
2.kolo ČP

10. 10.

19:00

TJ Sokol Bučovice

1 : 3

(24,-16,-32,-24)

AERO Odolena Voda
3.kolo TV

16. 10.

17:45

VK České Budějovice

3 : 1

(-23,20,22,17)

AERO Odolena Voda
4.kolo

20. 10.

17:00

VK ČEZ Karlovarsko

3 : 1

(19,-22,15,17)

AERO Odolena Voda
5.kolo

27. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(15,23,23)

VK Benátky nad Jizerou
3.kolo ČP

31. 10.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 0

(21,21,15)

Volejbal Brno
6.kolo

03. 11.

17:00

Fatra Zlín

3 : 0

(21,23,15)

AERO Odolena Voda
7.kolo

10. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(20,17,-22,-25,12)

VK Ostrava, s.r.o.
8.kolo

17. 11.

18:00

VK Lvi Praha

3 : 2

(21,15,-21,-13,10)

AERO Odolena Voda
3.kolo ČP

22. 11.

16:00

Volejbal Brno

3 : 0

(22,23,17)

AERO Odolena Voda
9.kolo

24. 11.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-18,24,-19,-17)

Volejbal Brno
10.kolo

01. 12.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 1

(18,26,-20,23)

AERO Odolena Voda
11.kolo

08. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,20,-22,20)

SK Volejbal Ústí nad Labem
12.kolo

15. 12.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(-19,-16,14,-13)

Volejbalový klub Příbram, z.s.
13.kolo

22. 12.

18:00

Kladno volejbal cz

3 : 1

(-19,17,20,17)

AERO Odolena Voda
15.kolo

12. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(17,22,-16,18)

VK ČEZ Karlovarsko
14.kolo

16. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

1 : 3

(21,-22,-26,-16)

VK České Budějovice
16.kolo

19. 01.

18:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 3

(-20,-17,20,-19)

AERO Odolena Voda
17.kolo

26. 01.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,23,-21,22)

Fatra Zlín
18.kolo

02. 02.

17:00

VK Ostrava, s.r.o.

3 : 0

(20,18,18)

AERO Odolena Voda
19.kolo TV

11. 02.

19:30

AERO Odolena Voda

1 : 3

(22,-24,-19,-15)

VK Lvi Praha
20.kolo

23. 02.

17:00

Volejbal Brno

2 : 3

(-28,-23,22,18,-13)

AERO Odolena Voda
21.kolo

02. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 2

(25,-26,-20,21,13)

VK Dukla Liberec
22.kolo

09. 03.

17:00

SK Volejbal Ústí nad Labem

0 : 3

(-22,-21,-16)

AERO Odolena Voda
předkolo 1.

12. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

0 : 3

(-22,-20,-24)

VK Lvi Praha
předkolo 2.

14. 03.

19:00

VK Lvi Praha

1 : 3

(18,-21,-19,-19)

AERO Odolena Voda
předkolo 3.

16. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(19,26,-21,21)

VK Lvi Praha
ČF 1.zápas

19. 03.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 1

(25,23,-22,20)

AERO Odolena Voda
ČF 2.zápas

22. 03.

18:00

AERO Odolena Voda

3 : 1

(21,24,-19,22)

VK Dukla Liberec
ČF 3.zápas

25. 03.

18:00

VK Dukla Liberec

3 : 0

(17,18,17)

AERO Odolena Voda
ČF 4.zápas

28. 03.

20:15

AERO Odolena Voda

2 : 3

(22,20,-22,-16,-7)

VK Dukla Liberec
ČF 5.zápas

31. 03.

18:00

VK Dukla Liberec

- : -


AERO Odolena Voda
UNIQA volejbalová extraliga mužů 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 VK Jihostroj České Budějovice 22 18 4 56:24 51
2 VK Dukla Liberec 22 15 7 57:27 50
3 Kladno volejbal cz 22 15 7 54:31 45
4 VK Ostrava, s.r.o. 22 13 9 49:32 43
5 VK Karlovarsko, z.s. 22 15 7 51:32 42
6 Volejbal Brno  22 11 11 45:42 35
7 Volejbalový klub Příbram z.s. 22 12 10 41:45 30
8 AERO Odolena Voda 22 10 12 40:48 27
9 VK Lvi Praha 22 9 13 37:51 26
10 SK Volejbal Ústí nad Labem, z.s. 22 7 15 30:48 23
11 Fatra Zlín 22 5 17 27:58 16
12 VK Benátky nad Jizerou z.s. 22 2 20 14:63 8

Generální partneři

Hlavní partneři

Partneři

Mediální partneři