Kladno vyhrálo i potřetí a pro AERO končí sezóna

21.03.2024 Zápas

Ve třetím čtvrtfinále měli Kladenští postupový zápasový matchball, který v domácím prostředí využili po výhře 3:0. Znovu velmi vyrovnané utkání, které rozhodovaly koncovky setů, ale bohužel se AERU nepodařilo ani jeden vyhrát. ... ČTI VÍCE

Ani ve druhém čtvrtfinále jsme nezískali set, Kladno vede už 2:0 na zápasy

19.03.2024 Zápas

Ve druhém čtvrtfinále ČEZ volejbalové extraligy mužů byl tentokrát domácím týmem tým AERA, ale bohužel Kladenští předvedli skvělý výkon a AERO tak zaslouženě prohrálo 3:0. ... ČTI VÍCE

První zápas vyhrálo Kladno 3:0

15.03.2024 Zápas

Ač se zdá výsledek jednoznačný 3:0, všechny sety byly velmi vyrovnané a rozhodovaly až úplné konce. Lepší vstup do čtvrtfinále Play-off ČEZ volejbalové extraligy mužů tak mají kladenští Orli. ... ČTI VÍCE

V Benátkách vyhráváme 3:2 a postupujeme do čtvrtfinále

09.03.2024 Zápas

Ve druhém zápase předkola Play-off na palubovce Benátek byl po dva sety lepší soupeř, hráči AERA chybovali, ale od třetího setu bylo utkání velký boj o každý bod a AERO bylo ve velmi těsných koncovkách setů šťastnější a šlo si za vítězstvím, které znamenalo ukončení série a postup do čtvrtfinále Play-off proti Kladno volejbal cz. ... ČTI VÍCE

V prvním zápase porážíme Benátky 3:1

05.03.2024 Zápas

V úvodním zápase předkola Play-off ČEZ volejbalové extraligy mužů jsme přivítali v domácím utkání VK Benátky. Po úvodní hladké výhře v prvním setu se zápas více vyrovnal, ale domácí AERO nakonec vyhrálo 3:1. ... ČTI VÍCE

Hradec porážíme 3:0 a postupujeme do finále Chance Českého poháru

25.02.2024 Zápas

V semifinálovém utkání jsme vyzvali tým Hradce Králové, který jsme nakonec porazili bez ztráty setu 3:0. Nezbývá ale nic jiného, než poslat velký respekt do Hradce, co dokázali a kam až došli. ... ČTI VÍCE

Ve finále jsme bohužel prohráli s Beskydy 3:1

27.02.2024 Zápas

Ve finále Chance Českého poháru po 20 letech jsme nenavázali na předešlé tři triumfy a nakonec po boji prohráli s Black Volley Beskydy 3:1. ... ČTI VÍCE

Postupujeme do Final four Chance Českého poháru mužů

18.01.2024 Zápas

Ve čtvrtfinále Chance Českého poháru postupujeme před Duklu Liberec do Final four. Naposledy se tak daleko dostalo AERO v roce 2004, když celý pohár vyhrálo. ... ČTI VÍCE

Naše evropské účinkování končí. S Akaa Volley prohráváme 1:3

21.12.2023 Zápas

V odvetném utkání osmifinále CEV Volleyball Challenge Cupu jsme přivítali finského soupeře Akaa Volley. Po úvodní prohře 3:1 ve Finsku jsme měli jedinou možnost, a to vyhrát za tři body a poslat zápas do zlatého setu. To se ale nepodařilo a soupeř vyhrál i druhý zápas 3:1. ... ČTI VÍCE

Úvodní zápas osmifinále prohráváme ve Finsku 3:1

14.12.2023 Zápas

V úvodním utkání osmifinále CEV Challenege Cupu jsme byli blízko páté zkrácené sady, ale několik nevyužitých šancí nakonec znamenalo domácí vítězství 3:1 a lepší výchozí pozici do odvety. ... ČTI VÍCE