aktuální obsazení skupin - zbývajících míst - k 12.9.2019 - 08:07

1 - blechy 2 - kobry 3 - tygři 4 - gepradi 5 - lvi kočky
7 / 25 8 / 30 9 / 30 9 / 30 7 / 25 16 / 25

 

Předběžná organizace ročníku 2019/20:

Přihlášení do skupin bude možné pouze přes přihlašovací formulář vzpravo.

Příspěvky na celý rok 2019/2020 budou stanoveny ve výši 2400,-Kč (pozn. pro 4.třídu a 5.třídu - Gepardi a Lvi - pak 3400,-Kč z důvodu trénování 2x v týdnu).

Platba příspěvků bude možná pouze hotově proti příjmovému dokladu, lze i na dvě části!!! Druhá splátka příspěvku bude splatná do 28.2.2020!

Termíny pro platbu budou brzy zvěřejněné.

PŘIHLÁŠKU STAČÍ VYPLNIT JEN JEDNOU. KONEČNÉ POTVRZENÍ PROBĚHNE PO ZKONTROLOVÁNÍ V ADMINISTRACI, POTÉ VÁM PŘIJDE MAIL S POTVRZENÍM PŘIHLÁŠKY A ZAŘAZENÍM VAŠEHO DÍTĚTE DO DANÉ SKUPINY.

Organizace turnajů:

- 09.11.2019 - domácí turnaj

- 17.11.2019 - 1.kolo kraj

- 15.12.2019 - 2. kolo kraj

- 25.-26.01.2020 - Festival minivolejbalu Neratovice

- 23.02.2020 - domácí turnaj

- 29.03.2020 - 3.kolo kraj

- 25.04.2020 - domácí turnaj

- 08.05.2020 - finále kraj

- 30.05.2020 - finále domácích turnajů

Dny a časy tréninků ve školním roce 2019/20:

  • první tréninky všech skupin proběhnou v týdnu od pondělí 30.9.2019!!!

  • tréninky budou probíhat do 20.12.2019, znovu se sejdeme po Vánocích až od pondělí 6.1.2020

1.třída (BLECHY) - pondělí (tělocvična ZŠ) - 14:15 - 15:15 - trenérky Simona Hurychová a Šárka Míčková

2.třída (KOBRY)  – pondělí (sportovní hala) - 14:00 - 15:00 - trenéři Monika Vodičková a Tomáš Havlát

3.třída (TYGŘI) – středa (sportovní hala) - 14:00 - 15:00 - trenérky Jana Smetanová a Šárka Míčková

4.třída (GEPARDI) – úterý (tělocvična ZŠ) 15:30 - 16:30 - trenérky Jana Smetanová a Kateřina Havlátová

                                - středa (sportovní hala) - 15:00 - 16:00 

5.třída (LVI) – pondělí (sportovní hala) - 15:00 - 16:00 - trenéři Monika Vodičková a Tomáš Havlát

                   - pátek (sportovní hala) - 11:45 - 12:45 - sportovně volejbalový kroužek při ZŠ

Družstvo KOČEK 6.-9.třída - středa (tělocvična ZŠ) 16:30 -17:30 - trenérky Jana Smetanová a Kateřina Havlátová

Děkujeme!

Trenéři Monika Vodičková, Jana Smetanová, Kateřina Havlátová, Simona Hurychová, Šárka Míčková a Tomáš Havlát