Pohledem hráče: Hodnocení uplynulého týdne pohledem Tomáše Kotrcha

02.12.2019 klub 1

Po týdnu Vám přinášíme další pohled hráče. Tentokrát se slova ujmul velezkušený blokař a legenda klubu Tomáš Kotrch, který je zároveň i pomocníkem a asistentem trenéra Šillera.

"Zdravím všechny vodolské fanoušky i ostatní čtenáře našeho webu. Shrnutí posledního listopadové týdne připadlo mně. Bohužel nešlo o týden výsledkově vydařený.

Utržili jsme dvě porážky (pohárovou s ČZU 2:3, ligovou s Brnem 1:3) a přerušili tak na Vodolce dlouho nevídanou sérii pěti výher. Jednou to přijít muselo, i když...

Věřte, že zejména sobotní prohra bez zisku bodů každého hráče velmi mrzela a před domácím publikem, za opět početné divácké kulisy, dvojnásob. Bodový zisk nám doslova protekl mezi prsty ve druhém setu. Hráli jsme myslím dobře, ale za vítězstvím už tak neústupně nešli. Brno to po zásluze potrestalo.

Na tréninku a v přípravě před každým utkáním pracujeme stále stejně kvalitně. Věřím tedy, že jsme se poučili a na vítěznou vlnu se opět vrátíme.

Děkujeme fanouškům a divákům za stálou podporu a samozřejmě se na vás těšíme v dalším kole proti Příbrami, kde máme nejbližší příležitost uspět a zpříjemnit vám tak advent :)."