Se Lvy bohužel zasloužená prohra 0:3

18.01.2020 klub 13

V 15.kole UNIQA volejbalové extraligy mužů přivítali hráči AERA pražské Lvy. Hosté byli ve všech v útočné činnosti lepším týmem, a proto zaslouženě vyhráli bez ztráty setu.

Úvod zápasu byl z obou stran vyrovnaný, oba týmy kazily svá podání. V polovině setu se ale hosté dostali do čtyřbodového vedení díky zlepšené obraně na síti i v poli. Svůj náskok si Lvi drželi a kráčeli za ziskem prvního setu, který pohodlně také získali.

Do druhého setu vstoupili domácí trochu hůře a nemohli se prosadit proti obraně soupeře. Hosté znovu v polovině setu odskočili a vedli vysokým rozdílem. Domácí se ale nevzdávali a dokázali stahovat náskok soupeře. Ten byl ovšem vysoký a nakonec hosté vyhráli čtyřbodovým rozdílem, vedli už 2:0.

Třetí set měl podobný průběh jako set předešlý. Domácí začali trochu hůře od začátku setu, v polovině se náskok hostů zvýšil a AERO dotahovalo. Na zvrat to ale nebylo, a proto zaslouženě vyhráli hosté z Prahy.

Děkujeme všem divákům za skvělou podporu! #H2Oseason

Domácím nezbývá než se za předvedený výkon omluvit všem divákům a doufat, že v Beskydech, kde hraje AERO v sobotu 25. ledna od 19:30, předvedou úplně jiný výkon.