Z vyrovnaného zápasu v Brně odjíždíme poraženi 3:0

02.03.2020 klub 1

V dohrávce 20.kola UNIQA volejbalové extraligy mužů zajížděli hráči AERO do Brna, kde se představili před televizními kamerami České televize.

Lépe do utkání vstoupili domácí Brňané, kteří si vybojovali až čtyřbodový náskok. AERO se ale nenechalo zatlačit a začalo stahovat náskok. Do koncovky už šly oba týmy s vyrovnaným stavem. Oba týmy si vybojovaly setball, ale AERO svůj proměnit nedokázalo. Naopak domácí přímým bodem z podání rozhodli. 

Do druhého setu trochu lépe vstoupilo AERO, ale stav byl stále velmi vyrovnaný. V polovině setu se už domácí dostali do vedení o jeden bod, dále se hrál vyrovnaný volejbal. Rozhodovat musela znovu až vyrovnaná koncovka. V té si domácí znovu pomohli servisem a odskočili. AERO svůj útok uhrálo, následný brněnský zablokovalo a domácí trenér musel brát oddechový čas. Další útok už Brno úspěšně složilo a dostalo se do vedení 2:0.

Třetí set znovu začal vyrovnaně, Brno se dostalo do čtyřbodového vedení. AERO po oddechovém čase velmi rychle srovnalo krok a znovu začal boj o každý bod až do konce. Bohužel servis domácím znovu zafungoval a přímý bod z podání byl na světě. AERO však dokázalo srovnat krok. Bohužel horší souhra na síti znamenala chybu na útoku a Brno mohlo slavit, vyhrálo 3:0.

My děkujeme fanouškům AERA, kteří v pondělí vážili cestu Brna.

Další zápas odehraje AERO znovu venku, tentokrát v sobotu 7. března od 17:00 v Příbrami. Klub vypravuje autobusový výjezd fanoušků. Hlásit se můžete Tomáši Havlátovi do čtvrtka 5.3. do 18:00 formou sms na tel: 602 225 499 nebo na e-mail: tomas.havlat@volejbalov.cz. Výjezd bude vypraven při minimálním počtu 30 osob, cena je 180,-Kč/1 osoba. Děkujeme za podporu!

zdroj fotografie: facebook Volejbal Brno