AERO se zapojilo do MOVEMBER 2014

12.11.2014 akce 1

Hráči „A“ týmu se již potřetí zapojují do charitativní akce MOVEMBER.

Charitativní akce MOVEMBER 2014 má cíl dostat do co možné nejširší veřejnosti podvědomí o mužském zdraví. Prioritou akce je v měsíci listopadu přimět muže, aby začali pěstovat svůj knír a rozproudili tak konverzaci, proč tomu tak je. Hráči AERA jako již tradičně v předešlých dvou letech mají svou skupinu MO AERO, kde vystavují své tváře, přispívají finančními dary, ale také se snaží zaujmout a přimět k finančnímu daru svou rodinu, blízké, kamarády, nebo prostě jen obyčejné lidi. Finanční obnos, který se hráčům podaří během listopadu nashromáždit, poputuje Nadaci Movember na výzkum, boj a léčbu rakoviny prostaty a varlat.

Hnutí Movember si klade za cíl změnit tvář mužského zdraví, chce změnit způsob přemýšlení o této oblasti. Činí tak odlehčením a přinášením zábavy do tohoto jinak závažného problému. Používáním knírů jako katalyzátoru chceme přinést změnu a dát mužům příležitost a sebevědomí k tomu hovořit o svých zdravotních problémech více otevřeně a rozhýbat je k akci,“ píše se na webových stránkách  cz.movember.com.

Rozhýbejme se proto pro dobrou věc. Finanční podporou můžeme nejen my, ale i VY, pomoci každému muži na světě.

Přispět finančním obnosem můžete i při každém domácím zápase AERA v měsíci listopadu (tzn. 15.11 s Brnem a 29.11. s Havířovem) do železné pokladnice, která bude vždy položena na baru.

Přidat se do skupiny MO AERO nebo přispět skupině MO AERO: 

http://cz.movember.com/team/1869253

Děkujeme za Vaší účast a pomoc při této charitativní akci!

AERO