Hradec porážíme 3:0 a postupujeme do finále Chance Českého poháru

AERO Odolena Voda

3:0

(17,15,28)

TJ Slavia Hradec Králové

V semifinálovém utkání jsme vyzvali tým Hradce Králové, který jsme nakonec porazili bez ztráty setu 3:0. Nezbývá ale nic jiného, než poslat velký respekt do Hradce, co dokázali a kam až došli.

O malinko lépe do utkání vstoupili Hradečtí, ale AERO si vzalo rychle vedení na svou stranu a trpělivou hrou dokázalo držet vedení. V polovině setu bylo AERO už o 5 bodů vpřed. Set se pak už jen dohrával a tým Hradce poslal do hry i Jana Štokra - 1:0.

I druhý set začal vyrovnaně, ale AERO bylo v mírném vedení. V polovině setu se díky podání Honzy Svobody podařilo AERO odskočit do čtyřbodového vedení. Hráči AERA hráli sebevědomě a zapisovali jeden bod za druhým, a tak se v konci se již nic neočekávaného nestalo - 2:0.

Třetí set byl od začátku až do úplného konce velmi vyrovnaný. AERO sice vedlo o tři body v jeho začátku, ale Hradec velmi rychle srovnal a držel se na rozdíl jednoho až dvou bodů. AERO i Hradec dobře ztrátovaly, a proto se nikomu nepodařilo odskočit. Hradec v úplném konci setu srovnal stav a začala dlouhá koncovka setu. Matchbally mělo pořád AERO, Hradec odvracel a k setballu se nedostal. Nakonec se AERO radovalo z vítězství v setu 30:28 - 3:0.

Nejlepším hráčem utkání byl vyhlášen Jan Svoboda.

Děkujeme moc všem fanouškům AERA za úžasnou podporu v hale!!

Prvním semifinálovým postupujícím se stal tým Black Volley Beskydy, který si poradil s VK Lvi Praha 3:1.

Zítřejší finále je na programu od 18:00, přímým přenosem ho bude vysílat ČT Sport a bude také na volej.tv

AERO Odolena Voda - TJ Slavia Hradec Králové 3:0
AERO sestava Svoboda, Osoria, Kern, Chevalier, Carabali, Srb, libera Hadrava a Ježek