Junioři odehráli již 6 zápasů a slavili první výhru

07.10.2020 Klub

Pod taktovkou nového šéftrenéra mládeže a hlavního trenéra juniorů Marka Mikuli, vstoupili junioři do nové sezóny 1. ligy.

1. zápasy: AERO Odolena Voda – VK Lvi Praha B

První zápas juniorů v nové sezóně a domácí hale jsme začali v okleštěné sestavě. Tým se skládá převážně z hráčů kadetského věku, což se projevilo občas i v zápase. Hratelná Praha projevila více chuť po vítězství a ve správný moment zabrala hlavně na servise, čímž si vytvořilo bezpečnou pozici do koncovek setů, které bezpečně vyhrála a získala tak oba zápasy ve svůj prospěch.

2. zápasy: Kladno volejbal cz – AERO Odolena Voda

Na druhé zápasy jsme cestovali do nedalekého Kladna opět neúplné sestavě. Po první prohraném setu přišlo nadýchnutí a malá naděje na zlepšení ve druhém setu, ale Kladno potvrdilo větší chuť a herní vyspělost a pohodlně vyhrálo oba zápasy.

3. zápasy: AERO Odolena Voda – VSK Český Krumlov

Druhý domácí zápas jsme nastoupili v plném počtu hráčů posílení o Adama Shakera z družstva mužů. Dobře rozběhlý zápas a po dvou vyhraných setech přišlo mentální uspokojení a trpká prohra ve třetím setu v poměru 9:25! Krumlov vycítil šanci po lehkovážném zaváhání AERA a vyhrál čtvrtý set, čímž si zasloužil tie-break. Na vítězné vlně začali i v pátém setu, i když AERO začalo mentálně bojovat, z vítězství se se radovali nakonec hosté. Druhý zápas drželi hosté vítězné tempo jen v prvním setu, po změnách v sestavě.  Ve druhém setu se se hra domácího AERA změnila, hlavně herní projev, a AERO zaslouženě porazilo Krumlov 3:1 a urvalo si tak 3 body do tabulky.