Pohledem hráče: Hodnocení uplynulého týdne pohledem Jakuba Holčíka

10.02.2020 Klub

V dalším shrnutí uplynulého týdne se Jakubu Holčíkovi nechtělo hodnotiti celý týden najednou, a proto si každý den sepsal na jeho konci. Ale teď už Holča:

"Zdravím všechny fanoušky a čtenáře našich webových stránek.

pondělí

Je za námi další velice těžký, náročný týden plných tréninků, ale také velkého odhodláni a zdravé dravosti do dalšího zápasu, který nás čeká v Liberci. Víme, že to bude těžký zápas, ale chceme a jedeme tam vyhrát!
Pracovní týden nám začal v pondělí večer prvním tréninkem, který byl lehce kratší, ale o to intenzivnější... Myslím si, že všichni litovali volby jednoho trička na trénink

úterý

V úterý ráno jsme se do toho pustili na plno s chuti makat! Trénink rozdělen na 2 party, kdy jedna parta zvedala železo v rambodílně, a druhá potila trička na kurtu v poli! Po hodině proběhla výměna skupin a pak se šlo na výborný oběd do Bodláku (kluci ze severní Ameriky si velice chválí zdejší kuchyni a tak je jasný, že se vždy těší na oběd nejvíc). Večerní trénink byl zaměřen na útok, a jelikož v hale před námi byl na tréninku “A tým” vedený Petrem Fialou (majitelem restaurace Bodlák), tak jsme okoukali pár nadstandardních úderů a zkoušeli je napodobit, avšak neúspěšně.

středa

Sešli jsme se znovu ve středu ráno, kdy nás čekal servis a příjem. Trénink v pohodové atmosféře. Byla k vidění spousta výborných příjmů, ale i nějaký ten “homerun” na příjmu. Večer nás čekal přátelský zápas, kdy do naši arény přijelo družstvo SKV Ústí nad Labem. Zápas jsme vyhráli 3:1. Každý z nás dostal svou šanci si zahrát a ukázat se před pár fanoušky!

čtvrtek

Ve čtvrtek ráno nás čekal další trénink, sešli jsme se v krásném počtu 10 hráčů a po rozcvičce jsme se vrhli na krátké utkání ve florbale - mlaďoši proti dědkům. V předchozím díle jste se od Matyáše Jachnickeho dozvěděli průběžně skóre, které je 9999:0, po čtvrtečním drtivém zápase, kdy mlaďoši v útoku s Hladinou, Kraffym, střed kurtu hlídali Jachňa s Robertem a v bráně jsem byl JÁ, je tedy skóre 10000:0. Poté jsme se všichni společně přesunuli do posilky zvedat železo. Večerní trénink jsme měli zaměřeny na útok a následnou obranu, vše vypadalo velice dobře, a tak všichni odcházeli z tréninku spokojeni.

pátek

V pátek dopoledne nás čekala posilka, všichni povzbuzení na sobotní zápas zvedali, co to šlo! Bohužel Jachňa nedobil reprák, a tak nám to vyšlo akorát na odcvičení zadaných cviků. Bez hudby se totiž dál pokračovat nedalo, a tak i Kraffy musel ošidit svůj bicák  Večer jsme se sešli všichni společně na poradě směrem na Liberec, následoval trénink v šestkách. Bylo k vidění spousta výborných podání, útočných akci, bloků. Cítili jsme se výborně před sobotním zápasem v Liberci.

sobota

Den D, sobota! Všichni přišli na sraz odjezdu do Liberce v čas. Cesta byla pohodová, přece jen Liberec je “kousek”. Před zápasem byla naplánovaná klasická předzápasová procházka. V šatně panovala bojovná atmosféra! Šlo se na to! Do zápasu jsme nastoupili v lehce pozměněné sestavě, Liberec se však v prvním setu zaskočit nepodařilo, a tak prohráváme první set velkým rozdílem o 8 bodů. Od začátku druhého setu to s námi vypadalo velice bledě, protočila se sestava. Skóre se začalo postupně stahovat, kdy jsme prohrávali snad o 7 bodů ještě v půlce setu, bojovali jsme, a tak celý set otáčíme a vítězíme (1:1). Další 2 sety byli neskutečně vyrovnané, ale větší radosti, emocemi a chutí po vítězství jsme další 2 sety vyhráli!! 3:1!!

Musím vyzdvihnout naše fanoušky, kteří si vážili cestu do Liberce, a my je nezklamali! V hale jsme se na kurtu ani neslyšeli, jaký to byl hukot. VELKÉ DÍKY! Bez vás by to nešlo!

Musím také pochválit holky fyzioterapeutky za parádní péči ve velice náročném týdnu!

Další pracovní týden je před námi, musíme to už vše hodit za hlavu, a v sobotu si brousíme zuby na Vary, které s námi letos ještě nevyhráli.

Těšíme se na vás opět v sobotu."

Holča