S VK Lvi Praha prohráváme 1:3

05.12.2022 Zápas


AERO Odolena Voda

1:3

(22,-22,-21,-17)

VK Lvi Praha

Ve 14. kole UNIQA volejbalové extraligy prohráváme s pražskými Lvi 1:3. To nám oplácejí porážku z úvodního kola.

Začátek utkání byl velmi vyrovnaný a rozdíl ve skóre nebyl nikdy velký, oba týmy dobře ztrátovaly a držely se toho druhého. AERO vstupovalo s dvoubodovým vedením do koncovky, a toto vedení dokázalo udržet, čímž se ujalo vedení - 1:0.

I druhý set začal velmi vyrovnaně. Ve vedení se oba týmy několikrát vystřídaly, až v koncovce se znovu do dvoubodového vedení dostalo AERO. Mělo i bodovou situaci na 23:20, ale bohužel si bod nepřipsalo. Naopak hosté čtyřbodovou šňůrou dokázali stav setu otočit a vývoj utkání vyrovnat - 1:1.

AERO o něco lépe vstoupilo do setu třetího, mělo i čtyřbodový náskok, ale velmi rychle o něj přišlo a znovu začala přes prostřední část velká přetahovaná o každý bod. Před koncovkou se hosté dostali do tříbodového vedení, které si zkušeně pohlídali - 1:2.

Bohužel vstup do čtvrtého setu měli mnohem lepší hosté a velmi rychle se dostali do čtyřbodového vedení. V polovině setu se začalo ztrátovat, ale náskok hostů byl šestibodový. AERO se snažilo, ale nedařilo se žádnou činností hosty vykolejit. Ti tak v poklidu dotáhli čtvrtý set k zisku - 1:3.

VK Lvi Praha vyhráli v naší hale 3:1, AERO poprvé doma prohrálo.

Děkujeme všem fanouškům za skvělou podporu po celý zápas.

Ohlasy po zápase pro ČVS:

Marek Šulc (kapitán AERO Odolena Voda): „Chtěl bych pogratulovat soupeři, podal dneska velmi dobrý výkon, měl jsem pocit, že jsme si od druhého setu přestali věřit. Co byl velký rozdíl byl servis a příjem, tak jsme tahali za kratší konec. Chtěl bych poděkovat divákům, kteří přišli v hojném počtu a podporovali nás až do konce zápasu.“

Marcin Kryś (trenér AERO Odolena Voda): „Praha hrála dobře, je škoda, že jsme neudrželi koncentraci a trpělivost v koncovkách setů. Poslední set už jsme Praze nekladli žádný odpor a ta si šla za vítězstvím.“

Na hráče AERA teď čekají dvě utkání na Moravě, když se nejprve ve čtvrtek 8. prosince od 17:00 dohrává odložené utkání 10. kola, a hned o den později pak také od 17:00 na palubovce Zlína v rámci kola patnáctého.

 

AERO Odolena Voda - VK Lvi Praha 1:3
AERO Odolena Voda TÝMY VK Lvi Praha
0 % útok 0 %
0 blok 0
0 % příjem 0 %
0 esa 0
AERO Odolena Voda HRÁČI VK Lvi Praha
Útok
% %
% %
% %
Blok
Servis
Přijem
% %
% %
% %