Sportovní den zaměstnanců AERA Vodochody

19.06.2022 Klub

Ve čtvrtek 16. června proběhl sportovní den zaměstnanců AERA Vodochody AEROSPACE za přítomnosti hráčů a vedení volejbalového klubu.

. Sportovní den zahrnoval tři sportovní odvětví, a to badminton, pétanque a beachvolejbal, který se nakonec přetavil v litý boj mezi hráči AERA na každé straně se zaměstnanci jako spoluhráči.

A kdo z hráčů se sportovního dne vlastně zúčastnil? Za hráče Matyáš Démar, Martin Chevalier, Pavel Horák, Adam Shaker, z realizačního týmu Remek Machura, šéftrenér mládeže Marek Mikula zase společně s Tomášem Havlátem soudcovali bitvy v badmintonu. Z vedení byl přítomen majitel klubu Pavel Horák.

Další velmi vyrovnané boje se odehrávaly ve hře pétanque, kde došlo až ke konečnému vyvrcholení přímým soubojem neporažených týmů, a bylo to finále jak se sluší a patří. Výsledek utkání 13:11 vypovídá za vše, a ještě k tomu, když vítězný tým prohrával už 0:5!

V badmintonu se odehrávaly také lité boje a ani jeden tým si nedal nic zadarmo. Jeden tým zůstal však neporažen, a tak tedy po zásluze vyhrál celý turnaj.

„Jsme velmi rádi a hrdí, že jsme mohli spolupracovat na pořádání sportovního dne zaměstnanců AERA Vodochody. Věříme, že se odpoledne všem líbilo a mohli strávit společný čas také mimo své pracoviště v příjemné atmosféře a při sportovních kláních,“ řekl ke sportovnímu odpoledni majitel volejbalového klubu AERO Odolena Voda.