Ústí nad Labem porážíme 3:0 a postupujeme do dalšího kola Českého poháru

AERO Odolena Voda

3:0

(25,22,24)

SKV Ústí nad Labem

V rámci 2. kola Českého poháru jsme změřili síly s celkem Ústí nad Labem a po vítězství 3:0 postupujeme do dalšího kola.

Hned od úvodních výměn bylo domácí AERO v mírném vedení o tři až čtyři body, které se trpělivě drželo. I při vstupu do koncovky šli domácí hráči s vedení a měli čtyři možnosti k ukončení setu, leč ani jedna nebyla proměněna hlavně díky servisu hostujícího nahrávače Pliasetskyiho. Nakonec ale rozhodlo šťastné podání o pásku a přímý bod z ruky Martina Chevaliera - 27:25 a 1:0.

I do druhého setu vstoupili domácí lépe a znovu si vytvořili mírné vedení, ale hosté byli v kontaktu více a blíž na dostřel. Přes polovinu setu se domácím hráčům podařilo bodovými šňůrami odskočit a set dohrát ke své spokojenosti - 25:22 a 2:0.

A jak už tomu bylo v setech předešlých, i do třetího setu měli domácí lepší vstup, ale Ústí se velmi rychle dotáhlo. V polovině setu vedli domácí už o pět bodů, ale nakonec šli do koncovky s jednobodovým vedením hosté. Vytvořili si i dvě možnosti k ukončení, ale svou šanci promarnili, když svůj útok namířili do autu. Na servis se dostal domácí univerzál Kern a svými servisy zatápěl hostujícím přihravačům. Nakonec to byl znovu přímý bod z podání, a tím byl celý zápas u konce - 26:24 a 3:0.

Družstvo AERA tak pokračuje dál a postupuje do 3. kola Chance Českého poháru mužů. Losování proběhne na začátku listopadu.

Děkujeme všem divákům za návštěvu a podporu a už se na ně těšíme v sobotu 21.10., kdy přivítáme úřadujícího mistra - tým VK Lvi Praha. Utkání začíná už v 17:00.

AERO Odolena Voda - SKV Ústí nad Labem 3:0
AERO sestava Carabali, Durski, Chavelier, Blumbergs, Kern, Šulc, libero Rasinperä