V Neratovicích proběhl další ročník Festivalu v Barevném minivolejbale

28.01.2020 Klub

O víkendu 25.-26.ledna proběhl již poněkolikáté Festival v Barevném minivolejbale.

AERO reprezantovali hráčí a hráčky v pěti kategoriích z šesti vypsaných. AERO vyslalo 4 žlutá drusžtva, 4 oranžová družstva, 4 červená družstva, 5 družstev modrých kluků a 1 družstvo modrých holek.

V sobotu ráno byly na programu zápasy v modré kategorii kluků a holek. Holky statečně bojovali v každé výměně a srdnatě zápasily s podáním. Nakonec obsadili 35.místo ze 40 družstev. Kluci byli v celkem 5 družstvech z 16 přihlášených. I oni se prali v každé výměně. Výsledná umístění byli 15. místo pro AERO E, 13. místo pro AERO C, 8. místo pro AERO D, 5. místo pro AERO A a 3. místo pro AERO B.

Odpoledne pak byla k vidění červená kategorie, kde celkem soupeřilo 51 týmů. Naše týmy obsadili 29., 26., 24. a 7. místo. 

V neděli se pak odehrávala jen ranní část, a to oranžová a žlutá kategorie. Oranžová kategorie smí ještě balony chytat a soupeřilo celkem 46 družstev. V vidění byly dlouhé výměny a zápasy moc nekončily velkým rozdílem. Družstva AERA skončily na děleném 16.-21. místě, a to AERO C, 22.-27. místě AERO B, 8. místo AERO D a 3. místo AERO A.

Ve žluté kategorii se jen chytá a hází a soupeřilo celkem 49 družstev. Družstva AERA zápasily do posledního dechu a někdy i zbytečně prolévaly své prohry slzami. Skvěle reprezentovaly a skončili na děleném 9.-16. místě družstva AERO B a C, na 6. místě AERO D a vítězi celé kategorie bylo AERO A. To ve finále oplatilo poraážku družstvu, se kterým se potkalo už v základní skupině a prohrálo 2:7. Finále AERO vyhrálo 3:2!

Děkujeme všem hráčům a hráčkám za skvělou reprezantaci a trenérům za jejich práci v přípravkových skupinách a mládežnických družstvech.