V poháru postupuje A tým do dalšího kola

21.10.2014 Zápas

V českém poháru se A tým střetl s prvoligovým Turnovem. AERO utkání zvládlo výsledkově dobře, vyhrálo 3:1.

AERO vstoupilo do utkání dobře, ujalo se vedení, ale nadšeně hrající domácí se nebáli a začali AERO trápit. Výsledkem tomu bylo zasloužené vedení Turnova v zápase 1:0 na sety, když AERU vázla souhra nahrávače s útočníky. Ve druhém setu se prakticky až do koncovky držel jeden soupeř druhého. AERO v koncovce zachovalo větší klid a set vyhrálo. Ve třetím AERO vlétlo na svého soupeře a vytvořilo si rychle náskok, který drželo až do konce. Následoval čtvrtý set, kdy se obraz hry nezměnil. AERO od samého začátku naplňovalo předpoklady a Turnov tlačilo ve všech směrech. Domácí se nevzdali, ale nestačilo to.

AERO tak vyhrálo ve druhém kole Českého poháru 3:1 v Turnově. Dalším soupeřem, tentokrát už ve dvojutkání, bude AERU Fatra Zlín. První venkovní zápas se odehraje ve čtvrtek 30.října. Odveta bude na programu 27.listopadu v domácí Sportovní hale Odolena Voda.