V úvodním zápase CEV Challenge Cupu 2023 prohráváme na půdě Panathinaikosu 3:0

Panathinaikos Athens

3:0

(19,14,19)

AERO Odolena Voda

Mezi 32 týmy v evropské soutěži CEV Challenge Cup 2023 prohráváme na palubovce athénského Panaithinakosu 3:0. Odveta je na programu ve středu 16. listopadu od 18:00 v naší Sportovní hale.

Úvod utkání byl z obou stran vyrovnaný, prakticky se ztrátovalo na obou stranách. V mírném vedení byli domácí, ale AERO se drželo až do vstupu do koncovky. Ta se nepovedla a sérií bodů domácí vyhráli set 25:19 - 1:0.

Do druhého setu mnohem lépe vkročili domácí hráči Panathinaikosu, kteří si velmi rychle vybojovali čtyřbodové vedení, AERU se nedařilo v útočné fázi. Ještě do poloviny setu bylo stav jen o několik bodů, ale pak se domácí utrhli, dohrávali bodové míče a rozdíl ve skóre začal velmi rychle narůstat. Set se ke spokojenosti domácích fanoušků dohrál ve velkém stylu a rozdíl v setech byl už o dva - 2:0.

Do třetího setu vstoupili ale hráči AERA s čistou hlavou a hned od začátku si vybojovali čtyřbodový náskok 5:1. Domácí lavička pak zahrála divadlo s výměnou a střídáním libera a dobré 4 minuty se nehrálo. AERO to bohužel zabrzdilo a kolem stavu deset již bylo srovnáno. Domácí pokračovali v nastoleném trendu a drželi AERO bodově dál od sebe. Set a konec zápasu se znovu dohrál pro domácí v poklidu - 3:0.

Panathinaikos Athény tak v prvním zápase CEV Challenge Cupu 2023 vyhrál 3:0. Odveta je na programu přesně o týden později, a to ve středu 16.listopadu od 18:00 v naší sportovní hale.

Ještě není všem dnům konec a my věříme, že poženete hráče AERA za skalpem řeckého mistra a bude se odehrávat ta pravá volejbalová bitva od začátku až do konce. Hráči vás budou potřebovat.

Výše vstupného na středeční odvetu s Panathinaikos Athény je 200,-Kč/8 EUR.

Chcete slevu na vstupenku? Máme pro vás řešení!

Stačí přijít 14. listopadu od 20:10 na televizní utkání s VK Euro Sitex Příbram, zakoupíte si speciální vstupenku přímo jen na tento zápas, a ponecháte si jí!

Při předprodeji v úterý 15.listopadu v čase 16:30-18:30, nebo ve středu 16. listopadu, kdy se otevřou pokladny již v 16:00, vstupenku odevzdáte a sleva ve výši 100,-Kč bude vaše!!

Držitelé permanentní vstupenky získávají slevu 100,-Kč automaticky, a zaplatí za vstupné také pouze 100,-Kč.

Panathinaikos Athens - AERO Odolena Voda 3:0
AERO sestava Chancy, Svoboda, Carmody, Hladík, Šulc, Horák, libera Ježek a Hadrava