Vstupné na domácí zápasy AERA v sezoně 2020/21

29.09.2020 Klub

Vážení fanoušci Odolského volejbalu, dovolte nám, abychom Vás informovali o změnách, které jsme byli nuceni přijmout v rámci reakce na vládní proti-epidemiologická opatření, týkající se neustálých změn kolem maximálních kapacit osob (návštěvníků) ve sportovních halách a stadionech.

Abychom dokázali zajistit splnění těchto opatření, museli jsme přistoupit ke změně filosofie pro Vás obvyklých kategorií vstupenek.

Změny se týkají jak jednorázového vstupného, tak permanentních vstupenek.

 

Permanentní vstupenky

V prodeji budou za jednotnou cenu 800,-Kč pro všechny bez rozdílu věku a budou platit na celou sezonu včetně Českého poháru a Play–off.

 

Držitelé permanentních vstupenek budou mít přednostní právo vstupu do haly až do vyčerpání povolené kapacity, určené vládním opatřením.

O počet prodaných permanentek bude snížen volný prodej vstupenek na jednotlivá utkání, opět v souladu s aktuální možnou kapacitou.

Při vstupu do haly se držitelé permanentní vstupenky prokážou pořadatelské službě. 

 

Jednorázové vstupné

I v nové sezoně bude za starou cenu - 80 Kč na utkání  a to opět pro všechny bez rozdílu věku. Děti do dvou let věku mohou do haly bez vstupenky.

 

 

Uvedené změny jsou reakcí na vládní opatření omezující kapacitu haly tak, abychom byli schopni splnit požadavky na pořadatele kladné a garantovat tak Vaší bezpečnost.

 

Věříme, že tento krok všichni v této nelehké situaci přijmete, a budeme se znovu brzy těšit na podporu v naší Sportovní hale se zaplněným hledištěm.

 

 

Za VK AERO Odolena Voda Tomáš Havlát, sportovní ředitel