1.kolo

08. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

1 : 2

(-18,21,-8)

AERO Odolena Voda A
1.kolo

08. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(15,23)

AERO Odolena Voda B
2.kolo

08. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-10,-6)

AERO Odolena Voda A
2.kolo

08. 09.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(16,7)

AERO Odolena Voda B
3.kolo

08. 09.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-19,-10)

AERO Odolena Voda A
3.kolo

08. 09.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

2 : 0

(22,12)

AERO Odolena Voda B
4.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

0 : 2

(-22,-14)

AERO Odolena Voda A
4.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

0 : 2

(-22,-23)

AERO Odolena Voda B
5.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

0 : 2

(-12,-7)

AERO Odolena Voda A
5.kolo

15. 09.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

2 : 0

(17,23)

AERO Odolena Voda B
6.kolo

15. 09.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(17,5)

AERO Odolena Voda B
7.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

0 : 2

(-20,-27)

Volleyball Nymburk
7.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(-15,22,-11)

SK Volejbal Kolín A
8.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(11,10)

VK Benátky nad Jizerou
8.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

1 : 2

(13,-20,-5)

VK Benátky nad Jizerou
9.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(21,20)

SK Volejbal Kolín A
9.kolo

21. 10.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-9,-15)

Volleyball Nymburk
10.kolo

18. 11.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-16,-20)

AERO Odolena Voda B
10.kolo

18. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(19,27)

AERO Odolena Voda A
11.kolo

18. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 1

(-22,24,13)

AERO Odolena Voda B
11.kolo

18. 11.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-8,-12)

AERO Odolena Voda A
12.kolo

18. 11.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(11,17)

AERO Odolena Voda B
12.kolo

18. 11.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-11,-19)

AERO Odolena Voda A
13.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

2 : 0

(22,20)

TJ Kralupy nad Vltavou B
13.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(20,21)

TJ Kralupy nad Vltavou A
14.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(6,13)

TJ Kralupy nad Vltavou B
14.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-10,-27)

TJ Kralupy nad Vltavou A
15.kolo

02. 12.

10:00

AERO Odolena Voda B

0 : 2

(-11,-14)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

13. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

0 : 2

(-19,-19)

AERO Odolena Voda A
16.kolo

13. 01.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

2 : 0

(23,16)

AERO Odolena Voda B
17.kolo

13. 01.

10:00

Volleyball Nymburk

1 : 2

(17,-24,-9)

AERO Odolena Voda A
17.kolo

13. 01.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(12,11)

AERO Odolena Voda B
18.kolo

13. 01.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

0 : 2

(-11,-10)

AERO Odolena Voda A
18.kolo

13. 01.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(5,7)

AERO Odolena Voda B
19.kolo

09. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

2 : 0

(14,7)

AERO Odolena Voda B
19.kolo

09. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 0

(21,23)

AERO Odolena Voda A
20.kolo

09. 02.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

1 : 2

(-23,16,-8)

AERO Odolena Voda B
20.kolo

09. 02.

10:00

VK Euro Sitex Příbram

0 : 2

(-11,-21)

AERO Odolena Voda A
21.kolo

09. 02.

10:00

Kladno volejbal cz

2 : 1

(14,-22,10)

AERO Odolena Voda B
21.kolo

09. 02.

10:00

TJ Sokol Brandýs nad Labem

0 : 2

(-9,-13)

AERO Odolena Voda A
22.kolo

03. 03.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

2 : 1

(-14,22,11)

AERO Odolena Voda A
22.kolo

03. 03.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

2 : 1

(23,-9,14)

AERO Odolena Voda B
23.kolo

03. 03.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou A

2 : 0

(21,10)

AERO Odolena Voda B
23.kolo

03. 03.

10:00

TJ Kralupy nad Vltavou B

0 : 2

(-8,-12)

AERO Odolena Voda A
24.kolo

03. 03.

10:00

AERO Odolena Voda A

2 : 0

(11,20)

AERO Odolena Voda B
25.kolo

17. 03.

10:00

Volleyball Nymburk

2 : 0

(13,14)

AERO Odolena Voda B
25.kolo

17. 03.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

0 : 2

(-13,-9)

AERO Odolena Voda A
26.kolo

17. 03.

10:00

SK Volejbal Kolín A

2 : 0

(18,10)

AERO Odolena Voda B
26.kolo

17. 03.

10:00

Volleyball Nymburk

0 : 2

(-27,-14)

AERO Odolena Voda A
27.kolo

17. 03.

10:00

VK Benátky nad Jizerou

1 : 2

(-19,25,-13)

AERO Odolena Voda B
27.kolo

17. 03.

10:00

SK Volejbal Kolín A

0 : 2

(-5,-14)

AERO Odolena Voda A
Krajský přebor starších žáků 2018/2019
# Tým Z V P S B
1 Volleybal Nymburk 27 24 3 50:9 71
2 Kladno volejbal cz 27 24 3 50:9 71
3 AERO Odolena Voda A 27 23 4 47:10 68
4 TJ Kralupy A 27 19 8 41:17 59
5 SK Volejbal Kolín 27 14 13 29:28 41
6 VK Euro Sitex Příbram  27 12 15 25:32 35
7 VK Benátky nad Jizerou 27 8 19 18:44 20
8 AERO Odolena Voda B 27 5 22 15:46 18
9 TJ Kralupy B 27 3 24 9:49 11
10 TJ Sokol Brandýs nad Labem 27 3 24 9:49 11


Starší žáci 2018/2019
# Jméno Post
6 Lukáš Mach
8 Pavel Nadtočij
10 Josef Vodička smečař
13 Petr Růžička smečař
15 Ondřej Špaček
18 David Škvor
33 Adam Pavelka
48 Vojtěch Špaček
99 Jaroslav Diviš smečař

Sezóna 2018-2019

Rozpis turnajů:

Příspěvky budou v letošním roce 4000,-Kč, prosíme o provedení platby po domluvě s trenéry do 31.10.2018. Platbu lze provést na dvě části pouze proti příjmovému dokladu o zaplacení. Příspěvky vybírá vždy trenér družstva.